SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Oj czuję, że będzie problem z jedzeniem.
Jem wciąż za mało. To co zjadłam dziś i wczoraj przyprawiło mnie o mdłości i bóle brzucha. Czułam się napompowana jak balon.
Pilnowałam się dziś bardzo, żeby dużo pić.
Wypiłam tylko jedną kawę (to się niestety może nie zmienić - holizm)
Nie zjadłam nic słodkiego.
Jedzenie przez parę jeszcze dni będzie na pewno niedoskonałe. Muszę wykończyć lodówkę i zrobić porządne zakupy.
Na pewno trudność sprawi mi odstawienie totalne nabiału, ponieważ stanowił do tej pory podstawę mojego żywienia.
Czy raz na 2-3 dni twaróg półtłusty z jogurtem i rzodkiewką będzie bardzo zły?
Na pewno nie mam dostępu do porządnego drobiu, który najbardziej lubię w każdej postaci...
Żałuję, że mieszkam w dużym mieście. Wszystko szybko, byle się nawpychać i do przodu :(
Mój mężczyzna wydaje się być skołowany tym co mówię i zamierzam zrobić. Chodzi koło mnie od dwóch dni i twierdzi, że jestem super i jemu się podobam taka jaka jestem. (sam ćwiczy codziennie na xboxie kinect program ufc siłowy), ale obiecał, że będzie mi kibicował, jeśli to dla mnie takie ważne :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nununu, ale na grzyba to nie takie weglowodany...Co zwalczysz to odzywiasz musli z cukrem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sobie to amo pomyslalam, nie wspominajac o nabiale, wiesz czemu walczysz bez konca????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Z tego co wiem, a na razie srednioduzo to nie wolno wracac po kuracji do wysokich wegli, cukry won na zawsze, bo scierwo sie rozmnaza od nowa, generalnie dlugo dlugo i ostroznie sie wraca do normalnej diety (bez cukru )

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
czyli zero węgla i nabiału? Czy zero cukru i nabiału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
na 100% zero cukru, a cukier sie czai wszedzie- platki, dzemy, jogurty, ketchupy, sosy. Nie wydaje mi sie, ze wegle moga byc wysokie, bo blood sugar management (sorry, gospodarka cukrem we krwi ?) jest jednym z kluczowych zagadnien w walce z grzybem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Na ostatniej diecie antygrzybowej (wedle zaleceń lekarza) mogłam jeść owoce, to mnie trzymało przy życiu, bo zdarzało mi się już zaliczyć fajtnięcie z braku cukru we krwi, a przy pracy umysłowej jednak jest on dość potrzebny...
Mam teraz skierowanie na krzywą cukrową, bo coś mi się nie podoba z tym moim cukrem. Sprawdzę to.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-21 21:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ale nie jestes zdrowa w chwili obecnej

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
jest zdecydowanie lepiej niż rok temu, kiedy miałam nawroty co 2 tyg. W tej chwili nadłuższy stan bezgrzybowy to 8 mcy. Na temat diety antygrzyb jest ogromnie dużo zdań. Nie każda teoria opiera się na wyeliminowaniu cukru w każdej postaci do zera, bo grzyb potrafi sobie "zrobić" pożywkę też z innych składników dostarczanych organizmowi, nie tylko cukru. Sporo już czytałam na ten temat. Wydaje mi się, że mniej więcej wiem jak okiełznać dziada. Natomiast na pewno wtedy jadłam za mało tak jak i za mało jem wciąż, bo wyglądam jak wyglądam i bywam śpiąca i osłabiona.
Robię listę rzeczy, które mogę jeść biorąc pod uwagę grzyba.
Ufam, że będzie mi z Wami łatwiej. Teraz grzyb śpi, chcę ten czas wykorzystać na wzmocnienie mojego organizmu.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-21 22:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bo na LC trzeba byc na high fat i high kcal, inaczej to jest to jeszcze jedna z idiotycznych dietek dobijajacych metabolizm. Nie bede sie spierac, bo mi to generalnie jest obojetne. Musli i twarog to nie sa jednak skladniki to budowania sylwetki

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium