SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
Jesteś dzielna :) masz duży wpływ na to, że wracam i próbuję jeszcze raz z moim dziennikiem. Fenkju ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Veronia, gumy kupiłam dawno temu, nawet nie pamiętam gdzie. Chyba będę musiała skombinować sobie nowe. Jak coś znajdę dam znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tyy ale te 200kcal to po równo rozkładaj, tzn dodaj po 15g bialka i ww i 8g tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
chromole - no to działaj, ja tu ciągle na Ciebie czekam!
azzi - dzięki
obli - a węgle mogę z płatków owsianych czy inne źródła? Dzięki za wpadnięcie do mła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a czemu ww były obciete? nie pamietam
owsiane zawsze mozesz, mozesz tez straczkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
bo grzybol szefowo się panoszy u mnie od stu lat. Walczę z nim co chwilę. Chleb, mąka i owoce w większości są out. Strączki u mnie nie przechodzą, bo mam 9 miesiąc ciąży od razu....

Chciałam jeszcze jedno tu nadmienić filozoficznie pojeżdżając, że wprawdzie podziwiam wszystkie niestękające w swoich dziennikach laski, które twardo podchodzą do treningów i ani noga im się nie omsknie...
ja na co dzień jestem poker face i muszę być twardzielem, zatem pozwalam sobie tu na użalanie się nad sobą i jęki. Trudno... robię to dla własnego zdrowia, jak komu nie pasuje, to przykro mi Amen

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-10-04 11:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaa to zanim podwyzszasz ww powinnąs zrobic robalowy protokół, robiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
veronia ja kupiłam gumy Thera-Band na allegro, jako jedynie miały podaną siłę naciągu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
A ja się nad takimi zastanawiałam http://sklep.fitnow.pl/pl/14/0/72/Zestaw-pieciu-gum-. Jak sądzicie, warto kupić czy lepsze taśmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Protokół robalowy robiłam, Obli. Zakończony powodzeniem. Czuję się po nim świetnie. Czarnuszka i tymianek oraz krople z pestek grejfruta zostały ze mną na stałe. Po zakończeniu (ok. 2 tyg) mojego cyklu teraźniejszych ćwiczeń, chciałam zrobić oczyszczanie wątroby a potem nerki.
Arphiel - dzięki za cynk. Bardzo fajne te gumy. Azzi - te Twoje taśmy też fajne. Ale mi zaraz przyszło do głowy pytanie, jak robić przysiady z gumami??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium