SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziękuję Wam za kciuki i wsparcie.
Matko z córką, jak dobrze, że ten dzień się już kończy. No koszmar pospolity, zawodowo tylko na szczęście, ale przez to rozwaliła mi się możliwość zjedzenia drugiego posiłku w sensowny sposób i musiałam "nadganiać wieczorem".
Za to byłam na zakupach i przemogłam się do zakupu ciecierzycy i soczewicy oraz różnych fasoli... Zaraz sobie podejrzę jakieś proste danie na jutro, może przełknę
Ale przy kasie to mi szczena opadła, nie powiem ;) Rzadko tyle wydaję na jedzenie...no, ale lepsze takie wydatki niż na operację plastyczną
Rano poćwiczyłam znowu te same ćwiczenia co ostatnio, ale do wszystkich udało mi się utrzymać hantle.. (wprawdzie 0,5 kg tylko ), ale przynajmniej nie umarłam w połowie.
Boli mnie ten mięsień co jest na łapce ale nie jest ani bicepsem ani tricepsem, nie wiem jak się nazywa oraz nogi i pupencja.
Miska tego szalonego dnia wygląda tak:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Rano zrobilam grzecznie, zgodnie z zaleceniem Obli, pajacyki i him oraz ham. ( dziekuje jej bardzo za pomoc)Nie wiem tylko czy dobrze robie, jak ustawic biodra, bo nie moge tego wyczaic. Potem zrobilam znowu te same proste cwiczenia z malym 0,5 kg obciazeniem. Ale bylo mi ciezej niz wczoraj.
Za to z michy nie jestem wybitnie zadowolona. Jestesmy u tesciow i zjadlam ziemniaki i panierke do kotleta. Przy probie zdjecia tesciowa mi poslala znaczace spojrzenie. Poswiecilam sie bo dopiero od niedawna mamy znosne stosunki ( pol roku sie nie odzywala do mnie). Ciasta z rabarbarem nie ruszylam. Mam nadzieje, ze bedzie sie jeszcze odzywac :P
Nie moge z telefonu wkleic michy
Wpisuje tylko ze 1758 kcal z podzialem na B101 T 120 i W53
Jeszcze jutro tu jestem. Musze przetrwac
Aha, nie wiem jak policzyc te cholerna panierke, ale nie bylo jej duzo na szczescie

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-26 21:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
panierka pikus, ziemnieki moglas zostawic i nalozyc wiecej mizerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Jutro ma byc spaghetti, jeszcze gorzej
Obli powiedz tylko prosze, jak te biodra przy him / ham trzymac - sciagniete? Czy pupa do gory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
co znaczy sciagniete? tam sa rozne cwiczenia i robisz ak na filmikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
W końcu wróciłam z tej okropnej dla mnie wizyty. Dobrze, że chociaż tu mogę się wyżalić. No niecierpię tam jeździć.
Żarcie koszmaros. Dobrze, że mogłam chociaż odmówić pieczywa i słodkiego.
Ale na drugie danie było spaghetti z serem żółtym. Dostałam od razu posypane i nie było możliwości poproszenia bez. Nie ma to jak porządna gościna ...
Wydęło mnie tak, że wyglądam dwa razy gorzej niż na zdjęciach z pierwszej strony i nie wiem czy to dziś w ogóle zejdzie. Nie wklejam miski, żeby zapomnieć o tym dniu jak najszybciej!
Jestem ociężała i słaba. Ale zrobię chociaż him/ham, pajacyki i przysiady.
Chcę już jutro!
Obli - już się dokładnie przyjrzałam tym filmikom i skumałam, dzięki.
Jadę jutro do decathlona - zerknę czy mają piłki i regulowane hantle. Spinam doopsko, bo dzisiejszy dzień przebrał miarkę. Uch!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vernoia na prawde cie wydelo? zawsze tak masz? duzo tego zjadlas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Okropnie mnie wydęło. Ale teraz chyba kumam dlaczego, makaron plus cebula - najgorsze moje połączenie.
Ja w ogóle mam tak po szczypiorku, cebuli i czosnku np. Mój żołądek nie daje rady tego kompletnie przetrawić. Tak samo mam z większością strączkowych - a papryka na pierwszym miejscu. Sprawdzę jeszcze raz fasole wszelkie i inne strączki... chociaż nie przewiduję nic odkrywczego. Ciekawe czemu tak mam.
Dziś rano ćwiczyłam z hantelkami trochę, żeby zobaczyć czy dam radę.
Nie zapisałam sobie dokładnie, ale było tak:
przysiady x 8, wykroki do przodu x 8, martwy ciąg na stojąco x 8 (tu 8 kg, wstyd, że tak mało, nie?)
przysiady x 8, wykroki do tyłu x 8,martwy ciąg x 8
Ogólnie obciążenie 2 kg poza tym martwym ciągiem :(
Do tego pajacyki, him/ham oraz 10 pompek damskich.
Potem padłam i nie wiem jak się doczołgałam pod prysznic.
Nie wiem czy powinnam robić ten martwy ciąg, bo mnie plery tak napier.., że o
Tak sobie myślę, że mam potrzebę ćwiczenia codziennie, w miarę możliwości, żeby wejść w rutynę i tak będę robić.
Może bym sobie dołożyła jakieś aeroby. Bieganie u mnie nie przejdzie przez stawy.
Micha z dziś. Cudem zjadłam tyle ile widać, bo dzień miałam wypełniony co do minuty.
Wyprawa do decathlonu odłożona do środy, będę akurat w kinie :)
Kupiłam sobie enzymy i będę łykać.






Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-28 22:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Jutro jadę po piłkę i hantle :)
Dziś dzień z pajacykiem, him i ham, bo plecy odmówiły posłuszeństwa, nie wiem przez które ćwiczenie z wczorajszych :(
Mało dziś zjadłam warzyw, nie wiem czemu.
Suplementy: enzymy, wiesiołek, kwas foliowy.
Oto micha.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
veronie, a które ćwiczenia z piłką wzięłaś? te dla początkujących? Fajne są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium