SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Wpadam tylko sie zameldowac niestety ze szpitala. Syn mi sie odwodnil, ale jutro juz wracamy chyba do domu. Micha w miare czysta, ale nieliczona. Supli brak, nie wspomne o treningu. Poczytam sobie co u innych i naladuje energie na jutrzejsze cwiczenia. Chanula ma dla mnie juz kombuche musze poczytac jak mam to przyjmowac i sie tym opiekowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
synowi sie tez przyda ta kombucha moze przestanie miec kłopoty z zołądkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
biedny mały, uściskaj go, niech szybko wraca do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Wróciliśmy wczoraj ze szpitala. Rotawirus dopadł mojego biednego syna.
Padłam zatem na twarz i dopiero dziś dałam radę zrobić trening.
Trening A. 1 tydzień
A. Przysiad ze sztanga na plecach
15x17,5 kg, 12x21,5 kg - zrobiłam filmik.
15x15,5 kg, 15x17,5 kg,
B1. wyciskanie sztangi skos góra. wciąż z hantlami i piłką. Ławeczka się składa...
15x2x5 kg, 12x2x6 kg- wciąż kichowate osiągnięcia
15x2x5 kg, 14x2x5kg
B2. wiosło sztanga
15x17,5 kg, 12x19,5 kg - nagrałam filmik
15x15,5 kg, 15x15,5 kg
C1. przysiad Bułgarski - 15x2x1 kg, 15x2x 2 kg oparłam się na piłce.
C2. wznosy tułowia z opadu - na piłce. 15x cc, 15xcc
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) - 42 sek (39 sek) nagrany filmik

Przyjechała też kombucha od Chanuli, wielkie dzięki
Już wiem jak się z nią obchodzić i sie nią opiekować, ale ile ja mam jej pić dziennie?

Wrzucam miskę. Wg mnie było więcej węgli, bo sok robiłam z buraków, ale nie pamiętam dobrze ile tego było.
Obli mówiłaś, że jak dobiję do 70 węgli, to wtedy mam zameldować (bo pierwotnie miało być do 130, ale ze względu na grzybosława, idziemy małymi krokami). To co dalej?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ile chcesz, nie ma ograniczen w piciu, mozna tak, mozna mieszac z wodą, na poczatek mozesz miec sensacje zoładkowe al eniekoniecznie u nas nikt nei miał ale ostzegaja by zaczynac pic od mniejszej ilosci i wiekszac jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ok. Dzieki. A co z dieta? Dalej isc po 10 ww tygodniowo do przodu? Czy jakis inny pomysl masz? ( grzyb poki co spi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak dojdz do 130g ww kosztem tłuszczu i dowalamy treningi czas na budowe solidna do wiosny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
już wysłałam filmiki Arphiel do oceny i dostałam prawdą w oczy za technikę. Dowalę trening, nie ma sprawy, tylko najpierw muszę odrobić zadanie domowe pt. veronia napieprza na sucho tak jak MBR przykazała, bo na razie cieniuuutko... Ale nie zamierzam się poddać Nie nie. No chyba, że po tysięcznej próbie dalej będę jak ten łoś, po omacku, nic a nic ... Idę się uczyć przysiadu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
zobaczyłam foty :) wow! naprawdę widać fajową zmianę!! tak trzymaj pozdrawiam, zajadając się sałateczką z soczewicą, fasolką, pomidorkami i oliwą

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No! I to jest postawa godna Lejdi ćwicz, ćwicz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

forma lato