SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mnie też czasami nachodzą takie dni ,kiedy tracę motywację ,jest mi smutno ,ciężko i żle .Zastanawiam się czy to wszystko ma sens .I wtedy zaczynam sobie tłumaczyć ,że te ćwiczenia to tak naprawdę jedyna rzecz ,którą robię tylko dla siebie .Powodują ,że jestem mniej nerwowa itd ,itp .Nie zniechęcaj się .Od kawałka tortu jeszcze nikt nie pękł .Jednak to Ty najlepiej wiesz ,czy porzebujesz przerwy .Wyluzuj ,weż to na dystans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Veronia a Ty miałaś jakaś przerwę pomiędzy treningiem z piłką a A/B ?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Manzanares - spróbuję. Muszę odespać porządnie ostatnie 2 tyg. I to liczenie mnie dobija. Ja wszystko w życiu zawodowym robię pod kreskę, liczę, przeliczam i obliczam. Do tego liczenie żarcia i dostaję szału.
Arphiel - miałam, tak. Myślę, tak jak napisałam, że ja nie jestem zmęczona ćwiczeniami, tylko jakoś tak ogólnie sytuacją i jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Coś mnie tknęło że tu wlazłam i widzę że zostałam wywołana

Tak masz rację, trochę mnie dotknęło ostatnio życie, ale u mnie pogorszenie samopoczucia i psychicznego i fizycznego wynika prawdopodobnie z hormonów.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Veronia popij ziólek slonecznych: dziurawca, mniszka, nagietka albo macierzanki. Zjedz torta jak musisz ale fasolowego Tak wogole to spraw sobie jakas przyjemnosc. Moze ciuszek w mniejszym juz rozmiarze. Mnie teraz strasznie cieszy jak cos kupuje w sklepie i moge pomarudzic, ze za duze, ze chce mniejsze. Najłatwiej i najszybciej dostepny relaks to pachnaca kapiel. Cos sobie znajdziesz co lubisz. Trzymaj sie nie jestes sama

Zawsze zreszta w ostatecznosci bat Obli jest pomocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziękuję Wam bardzo za dobre słowo. Obli za bacik. Obiecuję się ogarnąć jak najszybciej się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ściski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laska, jednak mam nadzieje z eto inne sprawy nie tak banalne jak redukcja sa powodem przygnębienia ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nie dołuj się, będzie dopsz Jak Ci potrzebna przerwa to może nie licz żarcia przez pare dni, odsapnij
Pogoda do doopy to się człowiekowi od razu zimowa deprecha załącza, ale oby do wiosny!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium