SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
Veronia, graty z okazji występu w tv ;) Muszę się do Ciebie kiedyś wybrać i w jakiś model zapatrzyć, koniecznie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Maupko - dziekuje i zapraszam
Wrzucam jak zwykle pomiary. No to juz stanęło na dobre. Myslę, że to bunt na pokładzie napady na zarcie i slodkie. Ból głowy. Ospałość. Czuję, że 6 tygodni na tysiącu dało mi się we znaki
Foty zrobionie, wyślę do Szefowej, jeśli da zielone światło, a potem zrobię podsumowanie.
Niestety widzę, że osiągnęłam raczej to co w pazdzierniku 2012 roku. Chyba to mój max ale ok, jestem zadowolona
Aha, dla podkreslenia, ze mam faktycznie spora asymetrie, zmierzylam dzis prawe udo. W prawym mam 56 cm, to 2 cm roznicy. Wg mnie sporo. Widac to tez na fotach.




Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 12:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bunt w głowie, prześlij mi co jadasz na ładowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Podsumowanie 24.05 2013 - 5.01.2014
Szefowa pochwaliła, wiec pozwole sobie na podsumowanie tego okresu od czerwca.
Generalnie byly 3 treningi, w tym dwa na pupe i plecy. Trzeci byl miedzy nimi i byl raczej samowolką. Pierwszy byl troche porazka, wielu cwiczen nie czulam, do tej pory zreszta mam problemy z prawidlowym wykonywaniem cwiczen na tylek. Wznosy z opadu rozkminialam wiele tygodni. Najlepiej czuje go np w odwodzeniu przy tilcie slabo. Wznosy bez obciazenia - do tej pory kiepsko. Mysle, ze nie wykorzystalam go jak moglam, ale coz, czasem jest tak, ze czlowiek jakiegos treningu nie czuje i nie robi na stowe.
Ostatni trening z modyfikacjami plus tajne dodatki ciagnelam 12 tyg z przerwami, bo czulam zmeczenie materialu i sporo mialam przeszkadzaczy jak wyjazdy, szkolenia, remont, choroby i inne.
Moje glowne osiagniecia
- zanim obcielam kcal prawie sie podciagnelam jeden raz. Ja wiem, ze prawie robi wielka roznice, ale cieszylam sie bardzo
- umiem zrobic 6-7 porzadnych pompek. Gdyby nie nadgarstki, mysle, ze byloby wiecej
Micha
ogolnie 110-70-130
Potem 100-60-150-170
A potem to mnie dopadl grzyb i ciełam dalej na LC, bo musialam. Wkurza mnie to, ale taki wniosek sie sam nasuwa, ja chudne na LC, tak stwierdzilysmy razem z Szefowa. Dowiodl tego moj organizm zreszta juz 3 razy. Wyzsze wegle fajnie, ale ja straczkow nie moge, kapusta mnie wydyma na maksa, zostaja takie wegle, ktore nie sa najbardziej wartosciowe pod sloncem.
Pod koniec byly juz grzechy z glodu, mimo ladowania. Co 5 dni wegle nie zaspokajaly moich żądz wpadl alko i troche slodyczy.
Wnioski ogolne:
Nie jestem typem sportowca treningi 4 razy w tygodniu to dla mnie za duzo wole 3 razy, bo nie musze tyle kombinowac jak kon pod gorke
Jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Jesli mam byc szczera to nie pamietam siebie takiej. Jasne, ze zdarzalo mi sie byc chudą, mialam nawet epizody wazenia 58-59 kg, ale wiazalo sie to z mega sucha gora i wciaz tlustym tyłkiem.
Pogodziłam się z tym, ze nie bede miala ud jakie sobie wymarzylam (np. jak Szefowa) bo jak to Martucca napisała trzeba dazyc do najlepszej wersji siebie, wiec coż
Cel? Chciałabym nie zmarnować tej pracy, mimo, że było z przebojami.
I owszem, jak to napisał ktoś przy moim podsumowaniu, mogłam te efekty osiagnac zapewne w pol roku, a nie półtora, ale jest jak jest.
Mi jest dobrze, czyż to nie najważniejsze?
No i podziękowania jak zwykle: Obli - Ty to masz cierpliwość kobieto, do mnie trzeba jej razy tysiac... Dziekuje Ci za to. Za treningi i czujne oko. Nawet na stan umysłu
Wszystkim pozostałym kibicujacym otwarcie i z ukrycia.
Pomiary w poscie wyzej.
No to foty, bo pewnie te wypociny słowne to jak w kazdym dzienniku, tylko autor i szefowa czytają
edyyyycja










Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 17:48:55




I porownanie od poczatku, wiadomo, ze na tych widac najbardziej...





Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 17:50:28




Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 17:50:59




Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 17:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Przede wszystkim uda mi się rzuciły w oko, więcej mięśnia widać zdecydowanie. Na klacie tyż, cyc wyżej i jakby większy.. A na plecach miąchy widać, ładnie koleżanko, baaardzo ładnie.
Pozdrawiam z ukrycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
skoro już można to ja też Veronia - gratuluje, jest super! no i ta gładziutka skóra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Azzi - dziękuje i pisz czasem, nie ukrywaj się....
Wprawdzie duzo mi brakuje jeszcze do plecow z avatara, ale juz moje lubie nawet. Tylko cos fotki nie zrobilam w obcasach i sukience moze kiedyś
Dorzucam wiec same plerki

Hasa -




Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2014-01-05 18:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Jest bardzo ładnie Pupa super, widać dużą różnicę, jędrniejsza, podniesiona. Uda jak azzi napisała - więcej mięśnia, smuklejsze. Plecki super się robią, ramiona No i na tych porównawczych od początku widać jak Ci się jakość ciała poprawiła, skóra dużo gładsza, jędrniejsza, zwłaszcza na nogach Tak trzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Wow...jakość niebo a ziemia. No i z gruszki zaczyna się robić fajna klepsydra. Gratulejszyn i dawaj dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Veronia, zmiany owszem są, zwłaszcza na fotkach tyłem widać że biodra i uda lepiej się prezentują plecy też są lepsze, tak więc to nie był zmarnowany czas. W porównaniu do zdjęcia z samego początku to jest o wiele, wiele lepiej, tak więc trzymaj fason i zasuwaj dalej

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium