SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
no ja wiem, że nie ma nic bez wysiłku...kto jak kto, ale ja to naprawdę wiem (chociaż mówię tu akurat o innej sferze życia). A kojarzysz może kogoś na forum, kto ma taką dietę? Wprawdzie już sobie sama trochę kombinuję i zrobiłam parę "zestawów" jedzeniowych, ale fajnie byłoby mi kogoś podejrzeć. Co do kogoś zajrzę, to ma 100 węgli w diecie. No nic, lukam dalej :)

Ha, znalazłam kaszmirkę i aishę. Dziś już nie poczytam dokładniej, bo noc czarna za oknem, ale jutro :)
Pytanko mi się nasunęło, bo idę właśnie spać, alem głodna - ile najpóźniej przed snem mogę coś wszamać?

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-24 01:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Po czymś co wczoraj zjadłam byłam jakaś strasznie spuchnięta. Muszę spróbować wyczaić co to.
Dziś rano tak jak założyłam - poćwiczyłam tak samo jak przedwczoraj, dołożyłam natomiast sobie do tych prostych ćwiczeń hantelki 0,5 kg.
Po 3 ćwiczeniach, w których ręce udają tzw. marsz umarły moje ręce. Czuję się niewiarygodnie fatalnie z tym, że przy takim nikłym obciążeniu zrobiłam praktycznie nic. Dziewczyny tu machają czasami od początku już kilkoma kg. Jutro spróbuję jeszcze raz... bo przecież do cholery jasnej, nie może być tak, że jestem cienka jak barszcz!
Wklejam miskę i idę jeść śledzia.
Dziś po powrocie z pracy prawie bezwiednie zjadłabym galaretkę z owocami.. Ale w porę się zorientowałam i schowałam ją do lodówy, niech jej nie widzę i mnie nie kusi, cholera jedna



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja mam w dni nietreningowe 50g węgli, możesz "ściągać"

Jeśli jedzenie Ci nie przeszkadza w zasypianiu, to możesz choćby przed samym pójściem spać zjeść. Rano głód mniejszy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyslij mi swoje zdjecia na priv chcialabym zobaczyc co u ciebie jak wyglada wszytsko.. Aaa i duzo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Saida - dzięki, zajrzę. Właśnie się grzecznie przekopuję przez 2 dzienniki i robię notatki :) Chryste, żebym ja we własnym biznesie takie grzeczne notatki robiła, to bym już była hohoho :D
Obli, jeszcze mam za mało postów, żeby wysłać do Ciebie mail, shit :( Można to jakoś obejść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ok

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-05-24 21:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
trzeba cie pochwalic
naprawde fajna miske ulozylas.....zwlaszcza sledz i makrelka

teraz bedzie juz z gorki ....powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
dzięki leah :) Sama z siebie też jestem zadowolona. Układam właśnie michę na jutro. I przeryłam wątek z przepisami, żeby zrobić zakupy sensowne. W sklepach będę teraz chodzić do zupełnie innych półek :) Dziś nie jestem taka wydęta jak wczoraj. Tylko mnie ręce umarły, jak wspomniałam i miałam już o 20-tej problem z trzymaniem kubka... Wstyd i żenua. Myślałam, żeby jakieś pić zioła i enzymy dodać, ale nie wiem jakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
veronia_p
W sklepach będę teraz chodzić do zupełnie innych półek :)


o to to to ...zbacznie skaraca sie czas zakupow
veronia_p
Tylko mnie ręce umarły, jak wspomniałam i miałam już o 20-tej problem z trzymaniem kubka... Wstyd i żenua.
oj bedzie dobrze ,,kazda z nas na poczatku miala problemy ...nawet nie zauwazysz jakie ciezay bedziesz podnosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Veronia - musisz być twarda, jak tylko chcesz to dasz radę.
Będę zaglądać i kibicować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium