Powerlifter Larry Wheels jest jednym z najsilniejszych mężczyzn na świecie. Znany ze swoich szalonych wyczynów jako siłacz, niestety nie raz doznał już w swojej sportowej karierze kontuzji. Niedawny uraz pleców zmusił go do wycofania się z konkursu Middle East’s Strongest Man 2022.

Polecamy również: Larry Wheels ma kontuzję kręgosłupa

Larry nie boi się mówić o tematach tabu w sporcie, takich jak stosowanie sterydów. Już kiedyś wspomniał o stosowaniu Trenbolonu, który określił jako „piekło na ziemi”. Dodał, że Trenbolon jest zdecydowanie najgorszym sterydem, jaki kiedykolwiek zażył.

Biorąc pod uwagę sporą liczbę kulturystów umierających w ostatnim czasie, Wheels postanowił przyjrzeć się swojemu zdrowiu. W czerwcu powiedział, że dokonuje zmian w sposobie „suplementacji” i jak widać nie rzucił słów na wiatr. W ostatnim poście na Instagramie Wheels pokazał swoją szczupłą i wyrzeźbioną sylwetkę po tym, jak przestał stosować mocne środki dopingujące, a zastosował terapię zastępczą testosteronem (TRT). Larry Wheels wygląda zdrowo oraz szczupło i mówi, że czuje się w nowym ciele naprawdę dobrze. 

„Miesiąc na dawce TRT Czy potrafisz teraz odgadnąć moją wagę?” 

 

Larry nie zdradził ile waży, ale gołym okiem widać, że z pewnością mniej niż ostatnio. Ma niższy procent tkanki tłuszczowej, widoczną kratę na brzuchu, a jego twarz wydaje się szczuplejsza. Sądząc po ostatniej aktualizacji sylwetki, Wheels chyba jest zadowolony ze swojej formy, ale jesteśmy ciekawi jak długo szczupłą sylwetkę utrzyma. 

Komentarze (7)
zolo333

Ciekawe jaka u niego jest dawka trt?

1
_Knife_

2.5-3 g

3
_GANGSTA_

%-)) duzo tego musialo isc przed "trt" bo i tak się skurczył.

2
lordknaga

duzo serwisow pisze, ze juz jest naturalny, bo przeciez trt sie nie liczy %-)

2
rarytas1

Miesiąc na trt to nic, z czego by nie schodził i na jakiej by dawce nie śmigał po miesiącu dopiero zaczynają się porządne spadki. Dopiero po 6 miesiącach zatrzyma się na masie, sile docelowej. Wiem bo schodziłem jak on tylko całkiem na zero nie na trt i po miesiącu wyglądałem najlepiej w swoim życiu bo woda zesza a mięso się jeszcze trzymało

1
avo 21

A jak to jest z endogenną produkcją SAA czy po tylu latach brania mega dawek jest możliwość do powrotu do normalnego działania jąder w zakresie wytwarzania testosteronu?

0
rarytas1

Jest możliwość Ja brałem 10 lat non stop, ale odblok to katorga. U mnie ponowna produkcja testosteronu nastąpiła po roku, przez wiele miesięcy lh,fsh,testosteron były na zerze. Lekarz mnie odblokowywał i mówił że jak wytrzymam to zero to organizm ruszy. Larry nie zrobi tak bo spadki byłyby druzgocące więc będzie brał kurację zastępcza którą dostosuje sobie do potrzeb utrzymania formy bo bez tego będzie nikim

3