SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agatka_ksg - praca nad sylwetką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Cześć. Pojawiam się u Was, bo powoli nie radzę sobie z tym, co chciałabym ze sobą robić. Posiadając powiedzmy, że sporą wiedzę na temat żywienia itp. moja dieta wygląda tragicznie, a tym samym ciało zmienia się na gorsze. Waga do której aktualnie dotarłam zbudowała się dzięki tonom czekolady. Chciałabym na pewno zapanować nad napadami głodu i dostosować dietę do aktywności fizycznej. Chcę zbić BF. Waga, którą chciałabym utrzymywać to 50-53kg.

Wiek : 17 lat
Waga : 53,5kg
Wzrost : 166cm
Obwód w biuście(1) :82
Obwód pod biustem :74
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):68
Obwód na wysokości pępka :75
Obwód bioder (3):86
Obwód uda w najszerszym miejscu:54,5
Obwód łydki :34,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka ręczna raz w tygodniu, siłownia 2razy w tygodniu, ćwiczenia z Ewą Chodakowską 4/5 razy w tygodniu, 3 godziny WFu tygodniowo, sporadycznie basen, narty, spacery.
Co lubisz jeść na śniadanie: niezdrowe bułki / musli
Co lubisz jeść na obiad : spagetti
Co jako przekąskę : słodycze
Co jako deser : słodycze i chipsy
Ograniczenia żywieniowe : tak jestem ograniczona umysłowo, chciałabym zdrowo jeść. Mam świadomość tego co robię i jak bardzo sobie szkodzę, a mimo to moja dieta wygląda tak fatalnie. O żadnych uczuleniach nie wiem. Prawdopodobnie mogę jeść wszystko :D
Stan zdrowia: Dwa lata temu zachorowałam na anoreksję. Po dwóch hospitalizacjach 'zmądrzałam' i dochodzę do siebie. Waga jest w porządku. Jednak mózg dalej robi czasami swoje (wyrzuty).
czy regularnie miesiączkujesz: Od pół roku tak. Wcześniej przez chorobę, przez 1,5roku nie miałam miesiączki.
czy bierzesz tabletki hormonalne: Planuję.
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: Nie.
czy rodziłaś: Nie.
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystko
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Piłam duże ilości Nutridrincków (odżywka kaloryczna) żeby przybierać na wadze i to zastępowało mi niestety część normalnych posiłków. Zastępowały około połowę mojej diety, przez to porcje normalnego jedzenia było stopniowo coraz mniejsze. Moja dieta opierała się właściwie na tym, dlatego nie przynosiło to większych, oczekiwanych efektów.
Stosowane wcześniej diety : dieta anorektyczki ..

Zdjecia:
allegro galeria
Przepraszam za artystyczną duszę mojego chłopaka.


Zmieniony przez - agatka_ksg w dniu 2013-02-18 18:35:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
problem w tym, że facetom jest ogromnie na rękę, kiedy kobieta bierze tabsy ... tysiące razy słyszałam teksty kumpli - że prezerwatywy są be, bo oni przez to nie mogą się rozluźnić, nic nie czują, że to jak jedzenie cukierka przez papierek i tym podobne egoistyczne farmazony...

a baby dla komfortu ich ego godzią się na tabsy ...

pytanie: ilu facetów zadeklarowało by stosowanie pigułki anty dla mężczyzn ????

jakiś promil - reszta bała by się że to wpłynie negatywnie na ich "męskość" i libido....


Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2013-02-27 09:54:52

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Wrzuć jeszcze przykładową miskę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Jak wrzucacie bilanse z kalkulatora PoTreningu? Bo mi wyszło wszystko obok siebie, zupełnie nieczytelnie.

Zmieniony przez - agatka_ksg w dniu 2013-02-18 19:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Wchodzę na to tak jak jest pokazane i wyświetla się tylko napis "Użytkownik nie prowadzi dziennika żywieniowego" i żadnej możliwości wstawienia czegokolwiek ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A dodawałaś posiłki? Produkty? Dopóki czegoś nie wprowadzisz to będzie się tak wyświetlało. Wrzuć tu może screen miejsca, w którym masz kłopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
Chcesz wyglądać jak Chodakowska? Ehh... według mnie ,lepiej odpuścić sobie te ćwiczenia Ta kobieta jest po prostu chuda. Jej ciało nijak ma się do sportowej sylwetki, do której dążą babki tutaj, na forum. Masz, dla porównania









Zmieniony przez - Violette w dniu 2013-02-18 20:17:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jesteś krzywa - byłaś u fizjo, robisz coś z tym?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Ćwiczenia z Ewą traktuję raczej jako formę ćwiczeń aerobowych. Jej TURBO czy inne sprawiają że wylewam siódme poty i czuję się naprawdę dobrze.
A co do mojej krzywości - stwierdzono skrzywienie kręgosłupa u mnie już w przedszkolu, chodziłam dwa lata na zajęcia korekcyjne, a potem rodzice to zaniedbali, a mnie to było na rękę, a teraz właściwie nie zastanawiałam się nad tym. Dałaś mi do myślenia. Musiałabym się przejść, bo widzę tą asymetrię..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymiary zbliżone do mnie nawet w niektórych miejscach jesteś szczuplejsza ;) A nie ma żadnych ćwiczeń korekcyjnych na internecie? Mi tam moja skolioza ładnie zeszła po normalnych ćwiczeniach ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1100
Koniecznie muszę poszukać, bo jak mówię -zaniedbałam to. Nie przywiązywałam do tego większej uwagi.. A co do wrzucania miski to cały czas występuje błąd. W czasie wchodzenia na mój dziennik automatycznie wylogowuje mnie i oglądam go jako osoba obca, dlatego nie mogę go edytować. Napisałam już do administracji. Spróbuję jutro dodać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - w jakim czasie - ile kalorii?

Następny temat

spalacz tłuszczu - porada.

WHEY premium