SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] El_ paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na klatkę daj po 4 serię minimum a z tricepsa to ostatnie bym wyrzucił :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Okej dam 4 serie , a może 5 x 5 robić? Z trica wyrzuciś ostatnie i wstawić coś wzamian czy dorzucić kg do reszty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
triceps zdecydowanie powinien dostawać mniej serii niż klatka. 5 powtórzeń nie ma co walczyc, dokladaj systematycznie ciężarków i będzie ok ;) nie musisz się też trzymać tak sztywno planu, jeśli np. czujesz że warto by było zrobić dodatkowo jedną serie wyciskania na klatke na regresie to zrób. poza ciężarem ważne jest też żeby czuć że dobrze się przetrenowało daną partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
No masz racje czasem warto by było walnąć jakiegoś dropseta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Dzień 55 MASA

Zostało już tylko 5 dni do podsumowania które będzie w niedziele .

Regeneracja:

6 h , wogóle nie mogłem wczoraj zasnąć a byłem zmęczony .. nie wiem czym to było spowodowane ale spieprzyło mi dzisiaj komletnie dzień bo musiałem dodać 3 godzinną drzemke ( miało być mniej ale oczy sie same zamykały ) I przez to też nie zjadłem 4 posiłu

Suplementacja:

1 x ZMA
Wit C + Cynk

Trening:

Brak , domsy po wczorajszej klacie i tricepsach są porządne Jutro będzie leg day

Dieta:

Została mi jeszcze druga kolacja a kcal nie ma nawet 3000 , jesli coś zjem to max 600 kcal bo niechce iść spać z pełnym żołądkiem i tak rozmyślam czy nie wpieprzyć kebaba.. co o tym myslicie?






Obiad:







Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-13 20:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Też dziś czuję doomsy z wczorajszej klaty i trica :D. JA tam lubię to uczucie no poza tymi na nogach .
Jak ci się w bilans w miarę podpasuje ten kebab to zjedz :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
No chyba go zjem bo coś za mną chodzi ten kebab dawno nie jdałem :p , ja ostatnio z tymi domsami miałem problem , nie wiem cyz sie tak da ale chciałbym tak modyfikowac trening aż będzie on strzałem w dziesiatke i na drugi dzien będzie mnie dana partia boleć jak za pierwszej wizyty na siłce , ja lubie jak boli bo znaczy że rośnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Żeby tak bolało to ja nie mam pojęcia co musiałbym wykombinować. Wiadomo boli rośnie złota zasada :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja dzisiaj nie mogłem wstać po tych plecach, jutro będzie masakra dopiero bo po 2 dniach najgorzej jest... Boję się piątkowych nóg >D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Ja się zawsze nóg boję xD. Ja wczoraj po tricepsach z wanny wieczorem wyjść nie mogłem tak padnięte były.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JerzuXXX - show must go on

Następny temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

WHEY premium