SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Primales - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
To moja pierwsza redukcja, jak i pierwszy dziennik. Do tej pory odrzywiałem sie nijak, ale nadszedł czas na zmiany. Tak wgl jestem Jakub, mam 19 lat i jestem diabetykiem.

85kg (niedawny pomiar, na dniach kupie wage)
182cm
96 w pasie

Udało mi się stworzyć diete nie wiem czy do końca dobrą, w kazdym razie przyda mi się wasza pomoc.

Wrzucam wam moją sylwetke i dzisiejszą diete, mile widziane komentarze, uwagi, poprawki.

Plan na dzisiaj to:
Skakanka 5s x 60p
Klatka: pompki(klasyczne, nogi w górze, na poręczy) 4 x 10
Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4 x 10
uchwyt młotkowy 4 x 10
w podporze o kolano 4 x 10
Przedramie: Uginanie nadgarstków podchwytem 4 x max
Brzuch: brzuszki z nogami 5 x 20

Potem, bieganie jakies 20min.








P.S. Edit, zmieniłem 15min skakanki na serie


Zmieniony przez - Primales w dniu 2013-09-09 16:46:19

Samo się nie zrobi...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Które posiłki są okołotreningowe? Jakie zapotrzebowanie masz?? Przegiąłeś z białkiem, za mało tłuszczy. Daj Białko 2-2,5g/kg, tłuszcz 1,3g/kg Węglowodany reszta.

Do treningu przedramion dodałbym jeszcze uginanie nachwytem, po takim treningu rozsadza przedramie :D

Powodzenia, będę zaglądał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
zapotrzebowanie to jakies 3400 kcal, wieczorem naniose poprawki na diete, zobaczymy co wyjdzie. Mógłby ktos powiedzieć mi w co powinny być bogate posiłki przed i potreningowe?

Zmieniony przez - Primales w dniu 2013-09-09 19:54:38

Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
Co powiesz o tym? Chyba za duzo kcal na kolacje, ale czekam na wasze opinie...



EDIT: pomyślalem żeby zamienić koktajl z kolacją, byłoby lepiej?

Zmieniony przez - Primales w dniu 2013-09-09 22:54:47

Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o której kładziesz się spać? Jeżeli nie o 21 to nie ma sensu jeść ostatniego posiłku o 20 :) W około treningowych unikaj tłuszczy - długo się trawią, chyba że ci nie przeszkadza, ale ja bym radził unikać. Koktajl możesz wrzucić na kolacje nie widzę przeszkód.
Owoce jak możesz zamień na cytrusy pomagają w redukcji (szczególnie grejpfrut)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
DZIEN 2

Dzisiaj nie było biegania, nie miałem juz czasu, za to byłem w pracy, spaliłem przy tym kilka kcal.

Dzisiejsza dietka:


Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
DZIEŃ 3

Dzisiaj troche bylo słabo z dietą. Nie zdązyłem zrobic sobie jedzenia do pracy, cieżka noc była... Dzisiaj wyglądało to mniej wiecej tak:

Dzisiejsze pomiary:
Waga: 81kg
Talia: 86cm

Trening(nogi, plecy, brzuch):
-wykroki 4 x 8
-skakanka 5 x 60
-wiosłowanie 4 x 10
-wiosłowanie jednorącz 4 x 8
-brzuszki z nogami 5 x 15

Dieta:


Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
DZIEŃ 4

Cały dzień praca, starałem sie utrzymać dietke...


Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Tnij, to białko bo prędzej zaszkodzi w takich ilościach niż pomoże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
Nie ma sprawy, dzieki.

Samo się nie zrobi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dużo białka nie musisz ciąć, te 200-215g spokojnie możesz utrzymywać, w to miejsce dorzuć węgli, dietę dałoby się bardziej dopracować ale jest ok.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Czesiek43 - Naprzeciw wszystkim

Następny temat

JerzuXXX - show must go on

WHEY premium