SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] El_ paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Sorry za spam, ale nie moge.... Kto ci powiedział że gdzie pojedziesz to znajdziesz robote ? mylisz sie, nawet na zmywakach ciężko o jakąś fuche, wiem bo mam rodzine w czechach, angli.... tylko niemcy jeszcze do nas otworem stoją... ale dziadek nie byłby dumny z tego że z nimi walczył a ja po nich gary myje o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znajdziesz pracy od razu, tego nie mialem na mysli. chodzilo mi ze zawsze ja znajdziesz predzej czy pozniej, ale na pewno nie od razu. sa tez inne rozwiazania niz zmywak. co do dumy to pieprzyc to, wazne zeby cos zarobic, nie patrzec sie na innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Podstawa to wykształcenie w dzisiejszych czasach, nie wazne jakich to nie masz talentów i możliwości, masz mieć to na papierku bo inaczej zdechniesz na rynku pracy, tyle, dobra, nie róbmy spamu w dzienniku, narka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekaj kurde sorry za spam ale musze odpisac, i tu sie mylisz! jak jedziesz za granice i masz skonczone studia w polsce, to tym papierkiem za granica mozesz sie podetrzec jedynie. studia polskie nie znacza nic za granica, co do polski to da sie znalezc prace z np. wyksztalceniem zawodowym, po co studia jak teraz prace i tak po tym ciezko znalezc? chyba ze ktos sie nie uczy dla kasy, tylko to lubi. tylko ze wsrod ludzi jest jeden problem, oni chca miec duzo kasy i to ich zgubi. po co mi duzo kasy, drogie samochody, domy itd. jak moge miec mniej kasy ale wyzyc z tego i to nie na ostatkach, do tego nie meczyc sie od rana do wieczora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Hiszpania dobry kraj ale speczyfiznie nie jest tu tak jak myślicie , bezrobocie bardzo duże niepamietam ile tam % było , andaluzia to niezadobre miejsce dużo "gitanos" i nieciekawych ludzi , bida jak Polskie badyckie osiedla A nadmorzem marbella , malaga etc czyli bogate miasta i dla bogatych ludzi :) NO słońce rzeczywiście tutaj jest to na + , paramaribo niech spamują w poniedziałek otwieran nowy dziennik to co mi tam Co do Wielkiej brytanii i irlandi Tomek masz racje bo jednak szybko można depresje tam złapać moja Mama tam pracowała z pół roku , ale to piękny kraj i tutaj Fin masz racje Polska piękny kraj i dobre ma ziemie naprzykład ale rząd chuowy i ludzie później nożeł do gardła za 20 zł ci przyłożą , nie mówie że tak wszędzie ale w Polsce wcale nie jest tak bezpiecznie to też spowodu biedy bo , i też jeśli chodzi o prace to ją trzeba mieć prędzej czy później jak dobrze szukasz i wiesz gdzie jej szukać to ją znajdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Dzień 77 MASA

Regeneracja:

9h

Suplementacja:

Wapń
Zma x 1

Trening:

Brak. Domsy na nogach niesamowite , nie moge normalnie chodzić nie mówiąc o schodzeniu po schodach , wstawaniu i siadaniu

Dieta:

A tak dzisiaj wyszło :p



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Dzień 78 MASA

Regeneración:

10 h

Suplementación:

Wapń
Zma x 1

Trening:

Brak . Jutro barki + brzuch na nowej siłce .

Dieta:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Łaadnie ciśniesz z tym jedzeniem xd Sprawdzałeś wagę jak idzie xd ?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Nie , w niedziele sprawdze wage i pomiary bo w poniedziałek ruszam z nowym dziennikiem .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JerzuXXX - show must go on

Następny temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

WHEY premium