SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] El_ paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matko bosko kochana, biedny chlopak polak nasz rodak prawowity a rodzice go zabrali z pieknej polski naszej narodowej, nie martw sie rodaku, razem damy rade przezwyciezyc przeciwnosci! trzeba go uratowac, jeszcze nic straconego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa... nasz kraj rzezcywiście taaaki piękny. A szczególnie tych 460ciu łepków i ich pomysły..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaa... ja też mam w planach emigrować, bo co mam siedzieć tu i starać się jak mogę żeby tych 460 o których mowa wyżej mogła się nachapać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wina tych ludzi ze polska jest postrzegana jak jest postrzegana ale nie przenos tego na nia. to piekny kraj ale zniszczony przez ludzi. w sumie tez mam zamiar emigrowac hehe, czesiek gdzie ty chcesz? moze nam kacper zalatwi cos tam w hiszpanii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hiszpania fajny kraj :) W takiej Andaluzji ponoć 330dni w roku jest słonecznych. Wyjechać, pożyć dobrze, a na starość wrócić do ojczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
z tego co słyszałem to w Hiszpani nie ma tak bogato jak sie mówi... a o prace też cieżko.... do wrogich niemiec trza emigrować niestety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niemcy, holandia, WB, irlandia... wybór spory tylko w polsce ch**owo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może bogato nie ma, ale 330dni słonecznych? :D

btw. nie spamujmy tu może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Holandie zaleje woda, w WB nie ma roboty, w niemczech wprowadzają już zarobki minimalne przez co wywalą naszych ze stanowisk " zmywaków " i " sprzętaczek" a irlandia ? od samej pogody depresji można dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prace znajdziesz zawsze i wszedzie, chodzi glownie jaka (zarobki,godziny pracy) najlepiej cos zarobic odlozyc i otworzyc cos swojego, tylko trzeba miec pomysl. czesiek to nie takie latwe, na wyjazd potrzebna jest kasa, do tego znajomosc jezyka. slonce nie slonce a tam. anglia tez dobra opcja. ps; sorry za taki spam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JerzuXXX - show must go on

Następny temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

WHEY premium