SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] El_ paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Op*****lałem sie tu w Hiszpanii i rano od 9:00 do 13:00 robie gimnazjum w 2 lata :) trzeba było robić wcześniej ale sie niechciało to teraz trzeba siedzieć na dupie w klasie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he mi tez sie nie chce do szkoly chodzic ale trzeba niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Nie że niechce mi sie tylko ten etap powinien być dawno zamknięty no ale leiej późno niż wcale :D Tutaj wogóle ludzie sie nie uczą palą tą maryche i mają wszystko w dupie U mnie w gimnazjum co kiedyś chodzilem w 1 roku pół klasy niezdało ..

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-10-27 23:57:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem cie sam nie zdalem wlasnie w gimnazjum bo sobie olewalem i mam rok w plecy ale to kilka lat temu bylo na szczescie juz do tego nie wracam. co do marychy masz racje u mnie to pol szkoly pali to swinstwo, do tego tani alkohol i maja party w krzakach pod szkola osobiscie nigdy nie palilem i nie zamierzam, ty tez nie pal chyba ze masz dedy i sluchasz tego rigare czy jak to sie tam mowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Haha w życiu próbowałem dużo rzeczy , maryche paliłem codziennie zobacz p1 str dziennika . Teraz z "okazji" czasem sobie zapale , nie uważam tego za narkotyk ani jakieś świnstwo poprostu w życiu trzeba mnieć u miar ze wszystkim . Ale trzeba powiedzieć że w nauce to przeszkadza a w wieku 13-15 lat nikt na to nie zwraca uwagi.. Reggae nie slucham , już wole flamenco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak miedzy nami ja kiedys wciagalem tylko tabake (wiesz co to jest prawda?) alkoholu to kilka razy sie napilem nic specjalnego to nie bylo, raczej chec popisania sie przed kolegami niz dla siebie. palic nigdy nie palilem, nigdy. co do marychy zawsze chcialem zapalic ale nie wiem czy mi sie to oplaci, w sumie zycie masz tylko jedne ale nie wiem czy warto, naogladalem sie tych raperow mlodych na youtubie, uwielbiam gangsta rap, oni tam pala, podoba mi sie to jak pala na tych teledyskach heheh. w sumie nigdy nie zapale mam zamiar zostac sportowcem. eh kolega jeden tez tak mowil i zaczal palic niestety, zle towarzystwo go porwalo, ja sie trzymam od takich z dala. teraz jak zaczales trenowac mozesz zmienic swoje zycie, nigdy do tego nie wracaj bo nie warto, uwierz. ja mam obecnie problem tylko z chodzeniem do szkoly, cholernie sie nie chce ehh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Sam powiedziałeś że żyje sie raz nikomu nie zaszkodzi nawet Mistrz P.Juka mówi że jak zapalisz pare fajek raz do roku to nic sie nie stanie poprostu umiar trzeba znać.Towarzystwo złe bo pali.. zmienną mam opinie tu w Hiszpanii palą dosłownie wszyscy meryjane i wcale nie są wszyscy leniuchami albo "złym towarzystwem" jak to powiedziałeś .E tam tabaka co to wogole ma być ?? :D A to że fajnie wygląda na teledyskach itd nie wiem człowiek myśle że jest " fajniejszy " bo pali maryche jest cool i wogóle niewiadomo co ja do tego tak nie podchodze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mistrz P.Juka to jakis twoj mentor?

nie no wiesz mamy odmienne zdanie, ja sie nie chyce marychy za nic. jak mowisz ze tam wszyscy w hiszpanii pala to spoko, wy mozecie tam legalnie miec nie? rodzice tez pala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Destron raz na jakiś czas to nikt ci nie zabroni, ja aktualnie wróciłem po dwu dniowej 18-stce, zabalowałem i trzeba wrócić do ćwiczeń ;D Fajek nie pale bo to głupota, na zioło szkoda mi kasy... chociaż u mnie w szkole jak dobrą przerwę wyłapiesz to idzie się zjarać w łazience... taki smog jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Moi rodzice nie , ale inni tak ... Jan Łuka wie co mówi jak czesiek pisze nikt Ci nie zabroni , legalne u nas to nie jest ... Palenie w szkole uważam za głupote
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JerzuXXX - show must go on

Następny temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

WHEY premium