SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] El_ paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Nie wiem na oko nie zobacze 2 tygodni treningu , jednego treningu barków nie zrobiłem jutro będą pomiary to sie zoabczy fot narazie nies strzelam będą jak miną 3 miesiące treningu coś długa ta droga do 70kg Jak w poniedziałek zoabcze ile wreszzcie waży ten ryż i ile kcal jem to zaczne porządnie jeść bo kg muszą iść w góre !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Duzy masz ten talerz?Jak chcesz jesc duzo ryzu to gotujesz 12 min wyciagasz studzisz w zimnej wodzie i wyciskasz wtedy masz polowe worka bez wody jest troche suchy i twardy ale tak mozna bez problemu 2 torby wciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Talerz badzo duży ledwo co mieści sie w mikrofali , będe wpieprzał ryżu tyle ile trzeba xD Motivation mode on No ja akurat nie mam w torebkach ( co jest wygodniejsze ) tylko odrazu packza 1kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
cien a jak wagowo z takim ryżem ? bo cały worek, dokładnie dogotowanego ryżu to 320 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Ach Cie a że suchy żaden problem , spróbuje napewno , ja zawsze go w czymś umocze :D Czy to oliwe dodam czy pomidorka cokolwiek !Właśnie sprawdzałem 100 g ryżu waży dokładnie 300 g więc będe dzielił przez 3 i sprawa załatwiona przynamniej wiem na czm stoje

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-30 22:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
pewnie wazy polowe mniej max 200 g bo cala wode wyciskam tak ze zostaje pol torebki bardzo malej objetosci tylko wtedy trzeba pilowac jak sie gotuje zeby nie spuchl takim oto sposobem moge zjesc nawet 800/900 g ryzu dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
A jak to wyciskasz ? Poprostu przykładając coś do ryżuk który jest w sitku i czekając aż zleci woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
pewnie jak ma w worku to rękoma ściska worek i leci ;) a ty Kacper na durszlag i dociskaj rękoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
No to tak spróbuje jak będe gotował nastepnym razem , jakłatwiej wchodzi to lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie kurna problemy... jest tyle źródeł węgli smaczniejszych od ryżu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JerzuXXX - show must go on

Następny temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

WHEY premium