SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
dzięki gautan, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Są już pierwsze kursy na walkę Silva - Weidman 2. Wybrałem najwyższe z dotychczasowej oferty.

Silva 1.64
Weidman 2.50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
tu masz o tych rehabilitacyjnych przysiadach wodyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lol kurs na silvę praktycznie jak przed walką no trochę lepszy... heh zoabczymy coś czuję ,że tym razem weidman jednak wyciągnie tą nogę spidera ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja chyba postawię na Weidmana

Dokładnie, Cisowianka najlepsza, cały rok piłem we wrocku, i tania całkiem, ten żywiec to g**** straszne. Jakie 5 km ode mnie jest wioska zdrojowa i uzdrowisko, kiedyś można było brać ciągle wodę za darmo stamtąd i była zaj**ista to się brało paręnaście flaszek po 5l, auto i jazda, bardzo dobra woda za darmo, teraz się zmienił właściciel i dupa, nie wolno. Ja jeszcze raz na jakiś czas lubię tę najmocniej mineralizowaną staropolankę kupić, jest fajna ale nie można za dużo pić jej. Jak były te upały z miesiąc temu to piłem prawie 5l wody dziennie bo jeszcze na treningu ze dwa litry wchodziły, ciężko było.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mówicie, że ta woda ma aż takie znaczenie? czy cisowianka woda za 40gr?
kupe czasu jak mieszkałem we wro piłem z biedronki wode co kosztowała +-50gr. teraz tez biedronkowa pije bo taką mama kupuje, Polaris, ciut droższa, 1zł+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Z Biedry Polaris bierz, dobrą ilość minerałów ma właśnie. Ja na początku też kupowałem ją ale ogólnie to nie lubię Biedry i wolę kupować w lokalnych sklepikach prywatnych.

Woda to jedno z głównych źródeł minerałów w diecie, warto pić coś lepszego niż byle g****. A taka średniomineralizowana Cisowianka ma ze 4 razy większe stężenie w litrze niż te taniochy, 2,5 raza większe niż Żywiec. A Staropolanka ciemnoniebieska ma na litr. 2200mg minerałów, aż nadmiar na dłuższą metę Te po 50gr/litr to można zamienić na kranówę, różnica taka, że w kranówie masz trochę więcej chloru i jak stare rury w domu to żelaza(u mnie w akademiku kafelki pod prysznicem były rude i się zbierał rudy osad w czajniku z żelaza w wodzie), ale to nie zaszkodzi, chlor też jest potrzebny Jak wali to można lać do dzbanka i wtedy odparuje. Niektórzy polecają te filtry do wody, ponoć dużo lepsza herbata i kawa wychodzi.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja też pije Cisowianke nałogowo od 2-3 lat. Witam w klubie Najlepsza woda i jeszcze skoro mówicie, że najlepiej zmineralizowana to elegancko.

Ja pije minimum 1,5 litra, ale przeważne to 2 butelki dziennie idą.

Xper, Jac i jak to Chivalry? Podeszło wam w ogóle czy nie? Bo nic nie mówicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Cisowianka mówicie. A ja namiętnie chleje żywca na zmianę z kroplą bez kitu.
Teraz się przerzucę na cisowiankę i może w końcu pęknie te magiczne 50 kg w przysiadzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium