SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
miszcze krosfitu muwiom inaczej

no też zauważyłem, że zawodnicy kaleczą w chvj niektóre ćwiczenia.
wszyscy tak gadają, że jak SW to tylko i wyłącznie wolne ciężary, złożone ćwiczenia itp a kilka dni temu był filmik z Omielańczukiem to robił rozpiętki na jakiejś maszynie palhares też na jakiejś maszynie nogi robił, chyba suwnicy. ktoś tam pisał że mirko też na maszynach robił dużo ćw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta jest filmik na yt z treningu cro copa ,cały jego trening na siłce obwodowy na maszynach ,z tym ,że w super seriach bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no Adamek tez ponoc jechal klasycznym splitem np.jakies obwody tez pewnie robil,no i jego trening sie na pewno roznil od takiego standardowego,ale nie byly to plany,gdzie robisz cale cialo na jednej sesji.

zreszta Martin Rooney odradza robienie obwodow w przypadku fightera,pisal o tym w swoim artykule nawet. co nie znaczy,ze trzeba robic rozpietki ,ale jednak rozpietki,to rozpietki,a suwnica,to suwnica choc moze i Palhares robi triceps linkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
więc yebać siady wiosło i mc,
różowe hantle, wyciąg i brama ponad wszystko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ci trenerzy crossfit to czasami porażka. byłem na darmowej wejściówce w pure. wszyscy instruktorzy tam to bociany. Pokazywali gościowi jakiś obwód na śmiesznych obciążeniach i ogólnie dziwne ćwiczenia.
Z obwodowych to tylko Grappler Wodyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
bear complex też zabija
@guatan masz może linka do tego arta? bo kojarze coś, chyba nawet kiedyś czytałem ale już nie pamiętam więc jakby ktoś linka podesłał to było by git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wlasnie ogladam wiadomosci na Orange i jest temat wpadniecia na dopingu Tysona Gay'a,no i wszystko fajnie tylko,ze komentuje to taki Marcin Urbas,ktory byl przez jakis tam czas najszybszym bialym na swiecie i mowi,ze "no niefajnie,szkoooda,bo blablabla",w kazdym razie Marcin jest wyraznie zalamany,bo przeciez jak tak mozna,on jedynie beta-alanine bral...ja pyerdole...

a na dokladke ziomek z Polskiego Radia chyba,czy czegos tam,mowi,ze taki zawodnik nawet jak wroci po dyskwalifikacji,to koledzy z biezni juz zawsze bedac w blokach startowych beda mieli swiadomosc,ze "ten facet kiedys oszukiwal"...niemozliwe to jest,co oni gadaja

trzymaj jac: http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/11_myths_of_warrior_training&cr= 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
tylko jak kondyche robić jak nie obwodowo? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cyborgowa to potęga zgadza się, ale co to za sztuka podnieść kogoś nawet ciężkiego do góry i delikatnie rozbić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium