SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Strecho ten Twój avek mnie rozpieprza.Thiago Silva się uśmiecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Puar, xper i co gracie w Chivalry?

piratebay najlepsza strona w sieci, racja. Wczoraj koledze ściągałem Batmana Arkham Asylum to w 1h ściągnąłem 9 Gb na łączu 12 megabitów = 1,2 megabajta transfer max niby, a na piratebay zawsze mi do 2,0 mb dochodzi :D

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-13 13:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ja se nie kupię Chivalry już na koszulkę przelewałem z oszczędnościowego na szybko kasę i 5zł mi zeżarło bo 2 taki przelew robiłem a i tak mam 2 batmany do przejścia, total wara do opanowania , max payny i wiedźmina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ziumol Batmany wymiatają obie części, wiedźminy nie musze grac zeby wiedziec ze wymiataja.

Ja jeszcze pani jeziora doczytam kiedys i na jesien w koncu bedzie mozna grac wieczorami w wieska! Kocham grac w deszczowe jesienne wieczory

BTW miałem dziś dziwny sen, snila mi sie kobieta idealna dla mnie, zakochalem sie w niej od 1 wejrzenia była wygadana, zabawna jak ja, ładna ale nie jakas ksiezniczka z bajki, rozumiała mnie doskonale, sama leciała na mnie od pierwszych minut i zaraz po zajeciach juz ja mialem isc przedstawiac babci.

Budzisz sie i zdajesz sobie sprawe, ze nie ma idealnych dziewczyn i to był tylko sen ehhh

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-13 13:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Hahaha :D a co rodzina naciska na znalezienie dziewuchy że takie sny masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja ostatnio miałem tak realny sen, że nie byłem pewien czy to nie naprawdę. Śniło mi, że jakąś kobietę zamordowałem ale zakryłem wszystkie ślady idealnie, zbrodnia doskonała. I dzisiaj mi się coś śniło powiązanego z tym, że mnie zaczęły brać wyrzuty sumienia, że muszę się zgłosić na policję itd. I zaraz potem się przebudziłem w nocy i rozkminiałem czy jestem mordercą czy tylko mi się śniło, ale się już ogarnąłem

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
to mi się jeden sen śnił przez 3 noce pod rząd, że dostałem butelką od piwa w tył głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Lepsze krzywe sny,niz czekac na okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Hahahaha, kiedyś siedzimy w wakacje z kumplem przy piwku, przechodził obok nas gość co z nim do klasy chodził, taka trochę k***a umysłowa choć całkiem sympatyczny, ale jednak dureń. Mówi, że jego dziewczynie się okres spóźnia 2 tygodnie. Gada, żali się, że ma przej**ane, my do niego "stary, kupuj wózek" itd... Zbieramy się a on nagle takie olśnienie: A, nie, sorry chłopaki, zagalopowałem się, dwa dni jej się spóźnia!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Danio się właśnie przyznał, że jest po operacji zmiany płci!

Ziumol nie co ty

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-13 14:11:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium