SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Haye coś wąski w barach. Tyson pajac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
KondiCapo
Nie było Od kilku lat już nie robią. Uważam, że to źle. No ale cóż...


A na tych "bardziej sportowych " kierunkach typu nauczyciel wf (itpe) tez nie ma juz sprawnosciowych?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ej, o co chodzi z tym estrogenem w nabiale? Ja wpierniczam sporo twarogu i kefirów z lenistwa - wystarczy zmielić kostkę blenderem w kefirze, a potem można popijać sobie papkę. Przeżuwanie kurczaka czy tuńczyka trochę męczy na dłuższą metę.


W ogóle, obejrzałem Man of Steel - POLECAM BARDZO BARDZO! Takiej demolki, takich efektów, takich pojedynków jeszcze nie było. Rozpierducha z Avengers wygląda przy tym jak rozgrzewka. Pojedynki przebijają nawet Dragon Balla.
Efekty specjalne są po prostu piękne, a koncept technologii, wynalazków z Kryptona bardzo elegancki, niezwykła estetyka, zero tandety.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Balboa, niestety tak, nawet na kierunki sport i wychowanie fizyczne nie ma. Na sport zamiast tego trzeba być przez ileś tam lat w klubie sportowym, i tyle. Ch**nia trochę.

Haye może i w barach dość wąski jak na HW ale rzeźbę to ma zaj**istą.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja bym chciał zrobić kiedyś taki film w którym zawrze się cała mitologia słowiańska na wzór np Władcy Pierścieni czy czegoś podobnego, i o innych religiach, i w ogóle o WSZYSTKIM, taka ostateczna i epicka opowieść o dziejach świata i sensie życia itp. Tylko że ważnym motywem będzie słowiańska mitologia i ogólnie kosmologia. Zrobić z tego coś podobnego do Gwiezdnych Wojen i Władcy Pierścieni plus ująć tam dosłownie wszystko

Szkoda że Basil Poledouris nie żyje ale jeszcze tam zostało trochę tych mega kompozytorów

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-12 21:11:04

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Najbliżej była chyba Stara Baśń.

Haha, naprawili nam kolorki

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-07-12 21:17:02

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
enediktal, ja się nie przejmuje tymi teoriami;) Chvj wie czy za tym ni stoją producenci odżywek. Widzisz po sobie, że jest za dużo estrogenu w twarogu? Nie? Ja też nie, pomimo wpyerdalania go w ogromnej ilości. Właśnie przed chwilą oyebałem 250 chudego sera+płatki owsiiane+ banan +kefir

Ujmę to jeszcze inaczej- może i estrogen jest, ale to naprawdę są nieistotne wartości i ja bym się tym nie przejmował.

Ser zły, bo estrogeny, tuńczyk zly bo rtęć, mięcho kurze złe, bo hormony, wieprz i wół zły bo toksyny. Tylko koncentraty i izolaty białek dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Cały czas jakieś koncerny zamawiają badania, w których wychodzi, że konkurencyjne produkty są złe, rakotwórcze i u facetów rosną od nich cycki. Chociaż faktycznie w dzisiejszym jedzeniu jest dużo składników, których nie powinno tam być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Prawda Dremor, brzmi to sensownie. Choć jeśli chodzi o hormony to jedzenie mięsa itp z supermarketów może być faktycznie ryzykowne - to jest całkowita masówka, nie sądzę, aby wahali się przed napychaniem krów, świń i kurczaków hormonami różnymi byle tylko zwiększyć produkcję, więc pewnie w mleku, mięsie i jajach jest tego naprawdę sporo. A z drugiej strony jak się nie ma własnej hodowli albo góry pieniędzy to się od tego nie ucieknie. Choć w Polsce nie jest z tym chyba tak tragicznie. Ja mam o tyle dobrze, że dziadek i babcia hoduję kury, więc jajka mam prawie zawsze swojskie i mięso nierzadko także, choć wiadomo, że mięsa mniej procentowo by by kurczaków nie starczyło. A karmione są paszami bardzo krótko, tylko jak są młode, normalnie to pszenica, kukurydza, kartofle, latem pokrzywy, trawa, no i to co zostaje ze stołu.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to robię zakpupy na bazarku, wszystko zayebiscie sprawdzone

Wychodzi drożej, ale przynajmniej większa pewność że nie jesz aż tyle syfu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium