SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
k***a czy tylko mi youtube się ładuje jakbym sygnał z Bangladeszu łapał!? Filmik w 360p się ładuje ch** wie ile a normalnie to 1080p mi śmiga szybko, bo dobrego neta mam co jeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
każdemu tak chodzi... tyle lat chodziło dobrze ale dorwali się do tego zj**y z google i teraz youtube to jedno wielkie g****

mam nadzieje, że vimeo albo jakaś inna strona przejmie rolę youtuba bo teraz to aż żal na niego wchodzić i dawać im zarabiać, bo nie zasługują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
HAmburgerowe służby się wzieły za jutup i dlatego tak chodzi, pewnie zbierają i tworzą bazy danych odwiedzających.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
I k***a usuwają zaj**iste hajlajty tylko k***a dlatego że jest na nich logo UFC. Co z tego, że robią im promocję za darmo i reklamują ich? Usuniemy k***a, bo tak! Nieważne, że ktoś się napracował, nie wyłączymy tych filmów do oglądania tylko wyp******imy z bazy całe konto z 50 filmami! Haha, ale zabawa! Cały Youtube (i Google).

W ogóle mam wrażenie, że UFC robi się coraz bardziej lemingowate. Najpierw legalizują jakieś j**ane TRT, potem zawieszają gościa za wyrażenie własnego zdanie (o tym pedałowatym transie), potem zawieszają Nate'a Diaza za powiedzenie komuś, że jest "fag". Potem wprowadzają jakieś pop******one zasady ubioru na konferencje. Zajmują się nie tym co trzeba, a walki są coraz nudniejsze (poszukajcie sobie statystyk w google, coraz więcej walk kończy się decyzjami), wałki jak były tak są i będą, tak jakby nie można było wyszkolić sędziów raz a porządnie. Szczerze mówiąc wolę oglądać BAMMA niż UFC, nawet walka Andersona z Weidemanem już mnie nie jara, bo wiem że Silva będzie walczył na wstecznym a Chris będzie chciał przeleżeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
OBELX
Anime dla kasztanów, słabe w ch**.


odezwał się ten co zbierał naklejki pokemonów i miał świnke morską na którą wołał pikaczu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
astrophysic Dokładnie tak jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
grał ktoś z was w mass efect 2 ? może Ty bullet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
bullet no life to pewnie grał :D

kvrwa mać znowu spać nie mogę;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium