SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
skoro masz do mnie pretensje, że powiedziałem fakty o Mayweaterze - a w zasadzie się do jego wypowiedzi odniosłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
lubię dyskutować o edycji postów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Steven0
@gautan jak powie ktoś coś głupiego to nie mam prawa tego skrytykować / wyśmiać tego!? są osobami publicznymi i to co gadają jest komentowane.. i tak jak ci napisałem ja mam prawo tu komentować co mi się podoba o ile nie łamie to regulaminu a to jest spam więc nie ma nawet offtopu - ty nie musisz tego czytać to po pierwsze po drugie o czymś trzeba dyskutować i mnóstwo ludzi o tym dyskutuje a jak cię to nie interesuje to zrób coś innego w tym czasie zamiast się wypowiadać o czym co ja lubię tj pisałem - ja mogę się czymkolwiek interesować i może akurat lubię komentować to co mówią osoby publiczne!?


pewnie,ze mozesz. mozesz sobie nawet pisac,ze rzady PO to najlepsze co moglo spotkac Polske,a Messi to cienias i nie umiec grac w pilke,nie chodzi o to,ze ja Ci czegos zabraniam przeciez,albo chociaz staram sie to zrobic

i wiadomo,ze swiadomie wyolbrzymilem z tym przytakiwaniem,chodzi o to,ze niby sie nie podniecasz,a jestes pierwszy,ktory wyskakuje z kolejnymi "rewelacjami",ktorych nikt by nie skomentowal,bo kazdy ogarniety wie,ze to zwykle pyerdoly,ktore maja -NAJCZESCIEJ-wywolac medialny szum i nabierac takich "Januszy" (wiem,ze lubisz to okreslenie,pewnie wolalbys po angielsku jakies,ale motherf***ers nie pasuje :* ). serio,nie chce mi sie po raz kolejny tlumaczyc na czym to polega,bo juz wystarczajaco wiele osob o tym pisalo gdzies tam.kiedys tam.

sobie komentuj,ale moze latwiej byloby zalozyc specjalny temat,bo zaraz wspomnisz o Floydzie w temacie o UFC 162 i tam bys sobie wrzucal wszystkie wywiady swiata i komentowal sam? na bank by sie ktos przylaczyl i byscie sie klocili calymi dniami. sam pare dni temu napisales przy dyskusji o tym samym,ze zapraszanie na BBQ Sonnena,to typowo pod publiczke,bo przeciez oni sie tak serio nie lubia i cos tam. to wczoraj dostales odpowiedzi w postaci wywiadu i widac jak sie nie znosza,nie? a ile bylo podniecania przed ich druga walka,oj jak sie one nie lubioooooooo,ojeju jeju,nie znosza sie...ta.

zreszta mniejsza z tym,jak chcesz to sobie komentuj,bardziej chcialem Cie sprowokowac do przemyslenia,ze moze za bardzo sie podniecasz,a ten swiat,ktory komentujesz to taki troche matrix..wiesz..FAKE no niewazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w spamie mi się czasami nie chce ale masz racje postaram się edytować i o czym jeszcze lubisz dyskutować o Overeemie i o dopingu czy jeszcze czymś innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Steven, Tobie nie można nic wypomnieć bo od razu bulwersujesz się, a nawet jak nie masz racji to i tak zwalisz winę na kogoś innego. Uważasz się za nieomylnego, odkąd Cain wygrał z JDS, a BF z Alim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@bullet, ale to żadne wypominanie tylko jechanie po kimś na siłe - napisałem tylko, że Mayweather obraża MMA i się burza zaczęła - więc nie ja ją zacząłem, gautan mówisz, że komentuje pierdoły na siłe i kupuje to jak jakiś "Janusz" to wy też możecie zrobić jak uważacie książkowo i skoro was sprawa nie interesuje to NIE KOMENTOWAĆ MOICH PIERDÓŁ - proste - ja też nie komentuje rzeczy, które mnie nie interesują.. i kolejna sprawa: gautan mylisz pojęcia - bo jest pojęcie marketingu, sprzedaż walk czy wywołanie szumu wokół siebie i nie do wszystkiego się odnosze, ale Mayweather mówił serio tak jak myślał i inni i to żadne szum z jego strony dlatego napisałem co o nim myśle..

btw @bullet za nikogo się nie uważam a co dopiero za kogoś nieomylnego btw stawiałem na Aliego z Bigfootem też tylko, że nie pisałem jak większość "Reem wygra na 100% bo jest bogiem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
akurat Dremora bym nie splycal do poziomu dyskusji o dopingu i Overeemie,takze troche pudlo. fakt,ze niekoniecznie udziela sie w kazdej mozliwej forumowej spince,ale moze a.) nie ma na to ochoty b.) ma zycie poza forum :o ze sie tak wtrace,poki jestem w transie

ja np wlaczam sie dopiero jak widze,ze juz koniecznie trzeba interweniowac i uratowac internet swoim postem bo jakbym mial brac udzial w kazdej dyskusji i za kazdym razem zabierac glos w sytuacji gdzie sie z czyms nie zgadzam/czegos nie ogarniam,to bym mial odciski na palcach pewnie juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Steven, to tylko świadczy że nie czytasz moich postów, albo czytasz to co dla ciebie wygodne.

Nie mam zamiaru Ci teraz przytaczać wszystkich sfer moich zainteresowań, jeżeli jeszcze ich nie znasz, to tylko świadczy o Twojej ignorancji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ło k***a co sie tu dzieje

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ratuj się póki możesz Strecho!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium