SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
BF jest spoko. w przeciwienstwie do COD'a,ktory od lat wydawany jest w tej samej postaci tylko z inna liczba przy tytule,a wciaz jest najlepiej sprzedajaca sie gra na swiecie... straszna mlocka,juz wole kampic ze snajperka na jakims pagorku w BF'ie

w singlu gram glownie w rpg'i w sumie,bo nie lubie tych wszystkich pozostalych do bolu liniowych produkcji.ale to raz na rok i tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Jasne, tylko vs człowiek ze skillem gra ma sens i dla mnie :)
A jak Gautan h5 znasz, to miło - otwarty ja na grę, nie szkodzi, że mam z 4 w toku :) Wiele osób z sfd widzę hero ceni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Chrmuczaka CS jest wolny i ja to traktuję jako zaletę, większe napięcie jest jak zostajesz z kimś sam na sam na mapie, musisz rozbroić bombę która wybuchnie za 20 sekund :D

Gautan też tak mam, przechodzę kilka gier w roku singlowych, bo większość o dvpe rozbić. Jednak są perełki które się przechodzi z zajawką. Granie w sieci to wyzwanie więc się nigdy chyba nie znudzi.

Jac to zmienisz zdanie co do singli, jak skończysz czytać sagę to czeka na Ciebie Wiedzmin 1 i 2 edycje rozszerzone Jeśli uwielbiasz sage Sapkowskiego to bd grzech jak nie przejdziesz tych gier




U mnie dalej choyowa pogoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z innej beczki2: pare razy sie zastanawialem,czy gralem z kims znanym po sieci wlasnie. wiadomo,ze np masa pilkarzy gra na konsoli,wiec w taka fife szansa na spotkanie takowego jest calkiem duza,tylko,ze nawet nie wiesz,ze ladujesz Messiemu 4:0 do przerwy i siedzi wkvrwiony przed tv tak samo wlasnie taki Weidman.Andy Murray ponoc zarywa noce grajac w jakies strzelaninki,wiec np w niedziele gra final Wimbledonu,a w sb poznym wieczorem klepie Ci jeszcze dvpsko w CS'a,a komentatorzy zastanawiaja sie na drugi dzien,czemu taki jakis zmeczony,jakby niewyspany

w Hirki bym pogral (podobnie jak w pare innych gier),glownie ze wzgledu na to,ze nie trzeba umiec grac na klawiaturze,zeby sie tam sprawdzic bo ja na kompie to tylko na padzie,i to z 5 lat temu,pare razy gralem. moglibysmy zamiast zlotow mlocic calym dzialem w jakas gre i byc jak taka jedna wielka rodzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja ogolnie duzo czytam o grach - recenzje, newsy, a w sumie mało gram W tamtym roku np. przeszedłem tylko - Lone Survivor, Braid, Dishonored, Mirrors Edge i Dark Messiaha po raz 10 Dark Souls męczyłem ale wymiękłem po 20 h bo na myszce i klawie kurvicy dostawałem.
W tym roku nic jeszcze ;/// przez brak swojego kompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dorwałem ostatni tom wieśka, pewnie skończe za 2-3 dni i moze się skusze na gre. choc chvj wie jak z czasem bedzie, jutro moze robote dostane, do tego musze pisac mgr;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Ano tak, może być to i zaleta, ale ja nie tyle o tym, że cs wolny, ile chciałem w ten sposób pokazać, gdzie ten skill i z racji czego - między innymi z racji szybkości, której okiełznanie daje tą przewagę w skillu ostatecznie.

Swoją drogą cs skillowy bardzo jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
A posiadasz jakiego herka? Trójke znam, lecz preferuję 5. O ile masz na 5 ochotę, znany ogólnie to nie jestem, ale w h5 bardzo, więc jakoś tu nawiązuje do rozważań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no z tego,co widze,to nie mam zadnego. ja na kompie gralem jedynie przez emulator w gry z PSX'a,bo tak to zielony jestem. widze,ze na poleczce leza jakies Gothici,Black & White,Warhammery,Overlord,CS1,Battleforge i cos tam jeszcze,ale nigdy nie gralem w zadna z nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Heroes 5 ssie jaja trójce, handlujcie z tym.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium