SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko wóda

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
To na siłkę biorę przegotowaną kranówkę, bo nie śpię na pieniądzach ale na treny muszyniankę. no i ten aspargin łykam po 3 tabsy dziennie, może podwoję dawkę z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
czyli co? muszynianka>cisowianka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Słuchajcie, ma ktoś link do tego artykułu Wodyna w którym pisał o tych przysiadach leczących kolana itd? Bo znaleźć nie mogę a mnie bardzo to interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
tylko czysty spirytus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Energetyki w odpowiednich ilościach i sytuacjach nie są złe, ale jak się zastępuje wodę energetykami to jest już kupa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Maj-kel
Słuchajcie, ma ktoś link do tego artykułu Wodyna w którym pisał o tych przysiadach leczących kolana itd? Bo znaleźć nie mogę a mnie bardzo to interesuje.


to nie byl artykul chyba,tylko czesc notki z jego dziennika,jesli dobrze pamietam. pisal tam o problemach Żubra chyba i ze wlasnie tak sobie z nimi poradzili.

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html

tu jest sporo o przysiadzie by Wodyn,wiec mozesz sobie przejrzec. ten sposob tez jest opisany,tylko,ze w innym kontekscie chyba:

"zrob jutro po wstaniu z łóżka 20 przysiadów , w tym momencie nie przejmuj sie czy masz koci grzbiet bo do wrzesnia wszystko sie "wyrobi"..
zreszta jesli masz hiperlordoze to ostatnia rzecz jakiej dostaniesz to koci grzbiet - nierealne
kolejnego dnia dodaj 2 powtorzeia, bedzie Cie korciło na dokladanie wiekszej ilosci powtorzen ale ma byc tylko +2 na dzien
wykonuj to codziennie az dojdziesz do 50 powt
w tym momencie zacznij dokladac juz po 5 powt na dzien
masz dojsc do minimum 100 dziennie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedługo będziecie świadkami czegoś wielkiego , pokażę wam klasę i zaprezentuję redukcje miszcza ... f*** yea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie jak rakhu - cisowianka to najlepsza woda.. te j**ane żywiec zdrój to takie gówna, że po nich się tylko jeszcze bardziej pić chce takie to słodkie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Ty mowisz o tych smakowych,a Rakhu o zwyklej mineralce/zrodlanej,ktore czesto skladowo nie sa nic lepsze od kranowki. albo po prostu okazuja sie byc kranowkami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium