Weteran kulturystyki IFBB i wielokrotny mistrz świata Thomas Scheu w wieku tuż przed 60, z pewnością ma lepszą sylwetką niż większość 20-latków. Rozpoczynając swoją karierę kulturystyczną w latach 80-tych, Scheu przeszedł długą drogę jako amator, zanim w końcu zdobył swoją kartę PRO. Przez lata odniósł mnóstwo zwycięstw, głównie w Europie. Aż sześć razy był Mistrzem Świata, a cztery razy vice Mistrzem Świata. Niemiecki kulturysta chwali się też na Instagramie, że 24 razy był członkiem kadry narodowej. Po zakończeniu kariery Thomas nadal kocha kulturystykę i podnoszenie ciężarów. Mimo upływu lat nadal utrzymuje fenomenalną formę, co jest dość trudne dla wielu kulturystów na emeryturze.

Ostatnio na Instagramie Scheu wkleił zdjęcie, jak w 2016 roku naśladował tą ​​samą pozę z okładki magazynu z 2001 roku i zdjęcia wyglądają prawie identycznie. Teraz także wygląda rewelacyjnie, a wiele osób jest pod wrażeniem jego formy. Wygląda na to, że Thomas w ogóle się nie starzeje… Ciekawi jesteśmy jaki jest jego sekret na utrzymanie tak doskonałej sylwetki w tym wieku. Niejeden młodzieniec może mu pozazdrościć. Szacunek!

 

 

Komentarze (1)
rarytas1

Scheu od zawsze trzyma formę. 99,9 % konkurentów waży 60 kg w budach bądź wącha kwiatki od dołu a ten okrągły rok na bombie

1