SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to powinien zrobić tak 2:44

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ano faktycznie, przypominam sobie. Ale nie pamiętam czy długo czy krótko.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jac88
on jedną wygrał, później przeyebał tak?
nawet ładnie, typ trochę zyebał z obroną tej gilotyny, właściwie jej brakiem. dużo ludków właśnie próbuje odpychać rękami, podnosić się co w efekcie jeszcze większy nacisk robi. dużo pomaga stanać na nogach dupa w góre i głowe wciskać w mate i napierać na gościa z dołu. jak jest dobrze zapięta i koleś silny jest to może nie pomóc, ale jak podobnych gabarytów i siły to działa prawie zawsze, nie moze dopiąć


e tam ,shogun czeka aż przeciwnik się zmęczy i puści nie no szacun za to ,że nie poddał się overeemowi który miał na nim gilotynkę ,a on przecież Euro ADCC wygrał samą gilotyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli w przeciagu paru miesiecy znowu jakis Polak trafi do UFC to mozna zaczac snuc teorie spiskowe na temat ich gal w Europie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
hmm może ktoś ma teorię ,czego mi strzela w biodrach na początku rozciągania dynamicznego ? zawsze w obu nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ano, zaczynało by to mieć sens. Z Europy mają kilku zawodników, coraz więcej ich się pojawia i może zrobili by gale na kontynencie. W sumie brytoli u nich nie walczy zbyt wielu. Z resztą, w Norwegii już była.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kondi ty fizjo się uczysz wypowiedz się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
chce jutro iść sobie pobiegać rano interwały. nie mam stopera takiego małego, żeby ustawić na czas a z telefonem nie bede zap*****lał. ze bede biegał na stadionie to sobie chciałem na odległość to podzielić, np
50 m sprint, 100-150m truchtu. jak mówicie bedzie ok taki podział? 50m sprint 50m trucht byłby intensywniejszy ale przez 50m truchtu nie ogarne potem oddechu itp tak jak przy 100/150m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Xper, jeszcze do rozpoczęcia roku trochę mam Ja się tylko na kolanach trochę znam póki co więcej bo sam się tym interesowałem na swoim przypadku.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to powiedz mi co mam z kolanem, strzela jak z kałacha, podczas treningu raczej nie boli tylko po, najgorzej wieczorem oraz na drugi dzień. jest takie zastałe, boli mnie jakby rzepka bo obu stronach.
jak tego nie wiesz to chvj z Ciebie będzie a nie fizjo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium