SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ta jasne. Ja się przestałem mega jarać walkami Pudziana dopiero po walce z Kawaguchim, a raczej już w jej trakcie. Przedtem się jarałem bo myślałem że na prawdę Pudzi ma szanse osiągnąć mistrzostwo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Z kawaguczim niezłe tarło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dac pudzianowi okninskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bede zdzwiony jak Pudzian przegra rewanz z Najmanem,jesli do takiego dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Jeśli ktoś by znalazł pojedyncze walki z ufc 162 do ściągnięcia to byłbym wdzięczny gdyby zarzucił linkiem (nie chcę całej gali ściągać, chcę tylko jeszcze raz pooglądać jedną walkę dokładnie chodzi mi o Edgera)

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-07-07 13:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
mma-core..com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dzięki, ale tam chyba można tylko oglądać, a ja chciałbym pobrać na dysk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Toomek, na mma-core wejdź.

Moja pierwsza zarwana nocka dla gali to była dość niedawno bo na Palhares - Lombard, ale ch**owo było wtedy bo nie mogłem znaleźć streamu na MC, udało mi się na samą walkę coś znaleźć w ch**owej jakości, z wyskakującym okienkiem które żądało wysłania smsa i zasłaniało z połowę walki, pogrzebałem w ustawieniach, obróciłem widok w monitorze o 90 stopni i oglądałem w małym okienku walkę. Do tego jeszcze była walka strasznie słaba, nie było to najlepsze przeżycie. Ogólnie to chyba większość zarwanych nocek moich dla UFC była pełna zawodów Najpierw to, potem Overeem i Rashad dali dupy a im kibicowałem... Zwykle ciekawie się przestawało robić na prelimsach xD No ale widziałem na żywo Belforta z Rockholdem i Bispingiem chyba też(choć z Cuntem nie pamiętam właściwie już) to nie żałuję. 161 od końcówki prelimsów bardzo zawiodło, Diaz z GSP też, ale na szczęście Condit i Hendricks dali walkę godną kandydowania o Fight of the year moim zdaniem. Za to najbardziej stracone dwie gale to z Cainem Chciałem obejrzeć Cain - JDS II i UFC 160 i obu nie mogłem z różnych powodów. No i szkoda, że 162 nie mogłem teraz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


żorż jakiś spory

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium