SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No i jeszcze ziomki z Capoeiry ale to inna rzecz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No nie ma co panowie tutaj siedzieć. Cisnąć tam, gdzie dobrze płacą i ewentualnie wrócić do Polszy z odłożoną gotówką. Siedzenie tutaj to strata czasu. Dziewczyny są wszędzie, a za kumplami raczej nie ma sensu płakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Moja ciotka jest szefowa działu produkcji w jakiejs firme co baterie do sond podwodnycgh i innych bzdur robi i mam opcje pojechac to miasto nazywa sie (c)Hard jak sama nazwa mówi było by grubo no ale hajs dobry i mial bym gdzie mieszkac tyle ze co wakacje tam jestem i srednio sobie tam zycie wyobrażam..kocham moje zawszone osiedle no ale jak tak dalej bedzie to trzeba bedzie powiedziec papa

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-07-22 17:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dokładnie Pilek, kumple dla nas by nie zostali Jeden mój po technikum teraz zdał mature i zawodowe egzamin i z dziewczyną do Niemiec wyjechali już na stałe, ona ma tam rodzinę też to już zaczepili na chwilę i szukają czegoś na stałe. Nie zamierzają wracać tak całkiem. Ogólnie ja jestem wolnym człowiekiem i jak mi się zechce i nie braknie odwagi to wyp*****lam całkiem z domu itd, ale na razie jeszcze mam inne plany.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie to jest podstawowy problem, że to nie jest nasze widzimisię, że chcemy świat pozwiedzać tylko jak się chce pieniądze zarobić to wyjechać TRZEBA ;/

Dokładnie Kondi prędzej czy później to i tak się życie układa z kobitą, a nie kumplami.

Zmieniony przez - pilek w dniu 2013-07-22 17:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jakby mi jeszcze rodzina poumierała tak, że żeby się na studiach utrzymać bym musiał sam zap*****lać pełen etat to już na pewno bym to olał, zarobił trochę hajsu na start i ruszył gdzieś, i to nie żeby mieszkać gdzieś na stałe i robić dobry hajs tylko na taką włóczęgę trochę.

No wszyscy mówią "bros over hoes" ale nikt tego nie trzyma

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-07-22 17:41:06

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W ogóle nie wiem czy to prawda bo nie sprawdzalem, ale na demotywatorach widziałem jakiś czas temu obrazek w którym było opisane jak różnego rodzaju mendy się dorobiły na organizacji euro 2012. Dokładnie tak jak opisywał to Korwin w Angorze - że brali o wiele za dużo kasy niż potrzebowali na stadion, drogi, itp no i po wszystkim byli o kilka mln do przodu.
No to co robimy aby TU było lepiej?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
ROZYEBAC W CHOYYYYYYYYYYYY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



filmik wyłącznie w celach edukacyjnych mający zaprezentować walory przyrody i technologię nagrywania

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Tak ze 100 kg i bedzie po sprawie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium