SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
wiktor w sumie masz 7 książek.
najpierw czytasz opowiadania
Ostatnie Życzenie
Miecz przeznaczenia
a później sage czyli
Krew elfów
Czas pogardy
Chrzest ognia
Wieża Jaskółki
Pani Jeziora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarne coś w jajku to na pewno nie płód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zjadłem ,bo nie bd marnował białka ,ale już nie kupie jajek w biedrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
może jakiś embrion czy ch** wie co. Ogólnie nic strasznego, żółtki jedzą kurczaki w skorupach i żyją. Dzięki pany, zaraz zamówię sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja biore jajca od jakiejś babuszki ze wsi, o wiele lepsze niż takie sklepowe z fermy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przez pare lat bralem rozne wyroby miesne od kolesia ze wsi i nie bylo porownania miedzy jego wyrobami a tymi ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
lololo bullet ma bana?
też biorę wędliny i jajka i mleko wiejskie, klasa wyżej od marketowych

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-07-19 11:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To czarne coś raczej Ci nie zaszkodzi choć nie wiem co to za bardzo ale nic szkodliwego.

Jak się ma dobre zapasy to to samym tym można komuś nawalić - klincz i obijanie w nim, rzuty mają zaj**iste. Albo jak Khabilov nokautować suplesami Ja jak będę miał syna to go na zapasy wyślę też.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja mam do rodziców do dziś pretensje, że mnie nie posłali na zapasy, a niedaleko mam całkiem dobrą sekcję klasyka.
Ale kij tam, i tak będziem zabijać jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ciekawa rzecz, że zapaśnicy szybko uczą się stójki na świetnym poziomie i ogarniają parter dobrze, przynajmniej kontrolę i obronę przed poddaniami, stójkowicze potrafią dobrze ogarnąć obronę obaleń i z pleców, ale najwyższej klasy parterowcy mają cholerny problem ze zrobieniem solidnych obaleń i w stójce w większości są cholernie drewniani, nawet jak uderzają dobrze technicznie i mocno to brak im takiej lekkości i polotu(Werdum, Gracie co ostatnio walczył na UFC, Mir).

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-07-19 12:31:43

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium