SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
For me, I don't really see the point in tapping to a triangle, maybe that's just me, the worst case is that you're going to wake up and go 'well that didn't really go to plan...', but up until that point, you were still in the fight.

I think a lot of people panic, I think a lot of people tap out of fear as well, it might not be necessarily that close.

I think with chokes as well, the last 10% of a submission, the difference between it being sunk and you being out or breaking the joint in the case of a joint lock, I think a lot of the time people don't really understand that portion.

I think just because something is sunk doesn't mean you're necessarily going to go out from it. In my experience, the times I've been put out, have been times where I wasn't expecting to go out and there's been a few where I've thought 'I probably was going out...' and I didn't, so, for me it's always worth taking a shot and seeing what happens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
xper
hmm może ktoś ma teorię ,czego mi strzela w biodrach na początku rozciągania dynamicznego ? zawsze w obu nogach


może stawy masz " suche " :P jesz jakąś glukozaminę ? Żelatynę pojedz czy coś , albo własnie glukozaminę na stawy. Galaretkę co jakiś czas zjedz - może nie zaszkodzi na wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja nie patrzę na wagę ,jem wszystko :D ,zobaczę może pomoże ,ogólnie nie mam problemów z kopaniem.

jac a powiesz mi jeszcze ile lat chodziłeś na silkę ,że po takiej przerwie siadałeś 120 x 5?

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-22 23:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ale baby sa glupie...:D takie stwierdzenie na dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
4 lata jakoś.
przez te 1,5roku jakby zebrać do kupy to może byłem na siłce ze 20 razy. jednak +-20 treningów na siłowni w 1,5roku to tyle co nic a maty do treningu siłowego zaliczyć nie można

co siwy, kosza dostałes?

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-07-23 00:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to ładnie ja narazie rok śmigam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ja kosza? :D noooooł łej ;c po prostu dupa mnie denerwuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nom była zajawka na siłke, teraz jest na mate. szkoda, że teraz mam tylko możliwość 2x w tyg;/

bywa i tak siwy,
pewnie wszystkim znane powiedzenie "baby to chvje" ale jakże prawdziwe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ja na silke nie lubie chodzic no ale trzeba...strasznie nudne :) o wlasnie to stwierdzenie mialem zastosowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Każden jeden to wie, baby to ch**e!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium