SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
gdyby nie obalenie to byś wygrał :P pierwsza walka a spokój jak stary wyjadacz miałeś hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558


"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumple się założyli o flaszke jasia wedrowniczka, który puknie czarna. wiedziałem z góry ze nikt nie wygra. miałem racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Chłopy co robicie gdy idziecie na trening a nic wam zupełnie nie idzie i wszystko wkurza, odpuszczacie całkowicie czy zmniejszacie cieżary i mimo wszystko walicie ?? Nie mówie o typowym przetrenowaniu ale tak o 1 dniowym spadku formy powiedzmy, tak wiec odpuszczacie czy dajcie mimo wszystko ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Może browar i dwa dni przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Apropo bonusa wyżej, wszedłem na yt na jego kawałki i zaj**iste sprzeczności jeden kawałek od melanużu do melanżu a drugi kawałek niżej sportowa warszawa, trenujemy tenujey

Toomek no chyba zrobię sobie parę dni przerwy choć nie mogę mówić,ze sie jakoś przetrenowałem 2 dni temu zaj**isty trening poszedł, a dziś dosłownie kupa, odpuściłem po 15 minutach bo nic nie dałem rady robić.

o




a niżej




Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-07-02 19:47:26

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie poddawaj się leszczu, tylko ty masz tutaj kaloryfer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja już zauważyłem że dzien po zayebistym treningu mam chvjowy trening- dlatego teraz pomiędzy treningami zawsze robię dzień przerwy. A druga sprawa, że jak trafi mi się mega chvjowy trening, to najczęściej nie kończę i prawie zawsze, po paru dniach mam zayebisty trening;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
@PrideFC ja zawsze na spokoju walczę,jakoś tak mam xd no właśnie parteru się bałem dlatego był dystans i stójka całą walkę no wiem że przez to obalenie,ale nie miałem już wtedy nawet siły go z siebie zrzucić

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium