Pomimo tego, że ma prawie 60 lat, Dorian Yates ostatnio pokazał, że jest w niesamowitej formie. Mimo iż minęło sporo czasu, od kiedy legenda kulturystyki budziła zachwyt i szacunek na scenie, wciąż prezentuje nienaganną formę. Dorian nadal ćwiczy i dzieli się informacjami dotyczącymi treningu. Wie, że fani cały czas liczą na jego cenne wskazówki. Aktualnie 6-krotny zwycięzca zawodów Mr. Olympia przebywa w Rumunii. Na Instagramie pokazał (2 zdjęcie), jak wygląda bez koszulki. Trzeba przyznać, że jak na 58 lat, sześciopak robi wrażenie. 

„W drodze w Rumunii ???????? Transylwania @dynutrition… tak, jest cholernie zimno”

 

Jaki jest jego sekret zachowania świetnej formy? Z pewnością regularne treningi, styl życia i odpowiednie odżywianie. Wiadomo też, że Yates lubi treningi typu cardio, a zwłaszcza jazdę na rowerze. Wspaniale jest widzieć legendę w takiej formie przed sześćdziesiątką. Przyznajcie, że wygląda lepiej niż niejeden dwudziestolatek.

Komentarze (5)
spejson94

Widuje go czasem w morrisonie albo asda. Plecy na zywo nadal robia wrazenie :D

0
Anonim

Qurwa , No uwielbiam tego gościa !!

1
maly86

mozna z nim konsultacje prowadzic troche drogo ale wiedza konkret

1
M-ka

Tak naprawdę to on jest ...przeciętny. Chodzi mi o zachowanie. Miły, z lekkim dystansem i filozoficznym stosunkiem do życia; nie nastawiony wyłącznie na kasę. Oni tak mają, tego są uczeni (angielska uprzejmość) i jeśli do kogoś to przemawia, to odnalazłby się i wśród reszty Brytyjczyków.

0
M-ka

Kwintesencja brytyjskości!
A tzw. "angielska flegma" to największy stereotyp, z jakim się w życiu spotkałam, wynikający chyba tylko z zawiści, bo chodzi o pewien luz i dystans, nie "spinanie się" z byle powodu...

0