SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Hola hola, JJ to 100 kategorii wyżej jeśli chodzi o warunki, więc miałby szanse z Floydem, choc raczej nikłe. Przypominam że Money to kategoria piórkowa w UFC, więc to trochę jakby Aldo walczył z JJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak Jones jak po boksie jedzie czy white to już dobrze

Mayweather>white i Floyd by wypunktował Jonsa w boksie mimo ,że ten ma p******one 2m15 cm zasięgu.

p******enie o realnej walce w przypadku jonesa jest bez sensu z wielu powodów m.in dlatego ,że nie zaakceptował Sonnena bo nie miał gejm planu pod niego i nie był psychicznie gotowy

Dremor czytałem ,że Floyd sparuje z CW w boksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
sam nie przepadalem za FMJ,generalnie denerwuja mnie takie murzynskie buraki rzucajace hajsem w teledyskach,spuszczajace pieniadze w kiblu jak Broner,czyli marna kopia Floyda,majace bankomat w kuchni ,itd,itp. taka juz ich natura,ze jak sie wzbogaca,to im odpyerdala najczesciej,ciezko znalezc bialych sportowcow,ktorzy zarobili po kilkaset mlnow dolarow i wszystko przeyebali,a u nich to nic nadzwyczajnego.

ale juz o tym pisalem,ze nie jestem w stanie zrozumiec jak osoba uwazajaca sie za ogarnieta,moze sie podniecac tym,ze powiedzieli w jakims wywiadzie,ze ziemia jest na 100% plaska i ze mma jest dla lamusow,liczy sie tylko boks. wlasnie przez takich -przepraszam bardzo,ale to prawda,a ponoc jak prawda,to mozna-BARANOW jest jak jest,czyli te drugie barany gadaja takie bzdury. i gdzies tam we wszechswiecie wchodzi sobie jakis ludek na forum i robi z tego dyskusje w kolejnych tematach i z racji,ze inni nie podzielaja jego wzburzenia,to robi sie non-stop burdel na 5 stron pelen komplementow z obu stron.

mozna nie lubic Floyda,ale po pierwsze trzeba brac poprawke na to,ze jest murzynem,ktory zarabia hajs o jakim innym sie nie snilo,wiec to naturalna kolej rzeczy,po drugie jest bokserem,a tam jak wiadomo(czyzby?) mowi sie rozne dziwne rzeczy,a po trzecie jest fenomenem ,krolem boksu i dopoki nie mowi,ze posuwal Twoja matke,to siedzisz cicho i przytakujesz,albo chociaz nie komentujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@gautan jak powie ktoś coś głupiego to nie mam prawa tego skrytykować / wyśmiać tego!? są osobami publicznymi i to co gadają jest komentowane.. i tak jak ci napisałem ja mam prawo tu komentować co mi się podoba o ile nie łamie to regulaminu a to jest spam więc nie ma nawet offtopu - ty nie musisz tego czytać to po pierwsze po drugie o czymś trzeba dyskutować i mnóstwo ludzi o tym dyskutuje a jak cię to nie interesuje to zrób coś innego w tym czasie zamiast się wypowiadać o czym co ja lubię tj pisałem - ja mogę się czymkolwiek interesować i może akurat lubię komentować to co mówią osoby publiczne!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"to siedzisz cicho i przytakujesz,albo chociaz nie komentujesz" bo Floyd to bóg boksu i nie mogę powiedzieć o nim to co myślę, bo mnie na forum zjedzą po to jest forum żeby komentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
"i gdzies tam we wszechswiecie wchodzi sobie jakis ludek na forum i robi z tego dyskusje w kolejnych tematach i z racji,ze inni nie podzielaja jego wzburzenia,to robi sie non-stop burdel na 5 stron pelen komplementow z obu str"

Idealne Ludek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co do Floyda i MMA to podobno Floyd obstawiał na Caina

His typical bet is around $100,000, but for tonight's NBA playoff Game 7 Floyd has stepped it up a notch. There are rumors flying around that earlier today, Floyd Mayweather has bet a staggering $5.9 million that the Miami Heat will beat the Indiana Pacers with a -7 point spread. That nearly doubles his previous single wager record and must be one of the largest individual sports bets ever placed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co do Floyda i MMA to podobno Floyd obstawiał na Caina

His typical bet is around $100,000, but for tonight's NBA playoff Game 7 Floyd has stepped it up a notch. There are rumors flying around that earlier today, Floyd Mayweather has bet a staggering $5.9 million that the Miami Heat will beat the Indiana Pacers with a -7 point spread. That nearly doubles his previous single wager record and must be one of the largest individual sports bets ever placed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a i jeszcze @xper White nie jedzie po boksie - wręcz jest fanem wielkim boksu jak np Joe Rogan, ale nie interesujesz się takimi pierdołami jak ja (a jak się interesujesz to się nie przyznawaj tutaj) w postaci, że sobie czasami jakąś rozmowe puścisz np Rogana i kogoś od boksu - od razu widać różnice w poziomie intelektualnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Dremor to powiedz mi o czym ty lubisz dyskutować tutaj na forum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium