SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
W wolnym kraju xD to samo kvrestwo co przd 89

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No w sumie mogłem w " " dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja się zastanawiam coraz bardziej czy nie wyjechać za granice.
jak się uda to we wrześniu/ październiku będę mgr, kierunek może z tych gorszych ale mimo wszystko studia skonczone i nie na jakiejś wyższej szkole lansu i bansu w koziej dupie, perspektyw 0 na robote za godne pieniądze. u mnie w mieście to nawet mniej niż 0.
wiem, że za granica też pewnie jakoś mega kolorowo nie jest, ale idzie coś odłożyć i może skromnie ale żyć a u nas to tyle zarobisz że nie zdechniesz ale też nie pożyjesz jak człowiek. perspektywa wegetacji od 10 do 10 nie zachęca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No a znajoma robiła licencjata na SGH i i magistra we Wrocku na uniwerku, zaraz potem dostała na wejście w Credit Suisse chyba 3k, albo 3,5, niedługo potem podwyżkę, ale coś słyszałem od ojca że chce zmienić bo mało płacą Ale to jednak SGH 3 lata, do tego dwa języki zaj**iście zna, ogólnie dobra była.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
czywiście nie oczekuje cudów, że skończy się jakieś studia to robota sama powinna czekać za 3,5k brutto bo nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia w branży ale też bez przesady w drugą stronę.
żałuje w chvj że polazłem na studia, na mgr to już totalnie, było trzeba na licencjacie poprzestać albo w ogóle po technikum.
chvj z dyplomem, zupy z niego nie ugotuje. a z kasy co starzy wydali na studia+to czego nie zarobiłem bo studiowałem by się uzbierała pewnien iezła sumka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ja za wożenie palet, pakowanie, naklejanie cen itp dostawałem w Londynie około 5000 na złote a jestem po liceum. Spokojnie da się dużo odłożyć tylko dobrze jest wynajmować z kimś dom żeby kasa się rozkładała na związane z nim wydatki, bo ceny opłacania domów tam są wysokie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
problem nie lezy w samych studiach,bo te moim zdaniem mimo wszystko warto skonczyc.najczesciej wymagane jest wyzsze,a nawet jesli o tym nie pisza,to wiadomo,ze wyscig szczurow wygraja ci z takowym wlasnie.

problem w tym,ze studia sa dostepne dla mas i zwyczajnie zbyt wiele osob je konczy,takze co z tego,ze masz wyzsze jak wszyscy pozostali kandydaci rowniez...co nie zmienia faktu,ze bez niego raczej ciezko,no chyba,ze jakies znajomosci,albo praca na budowie,czy cos w ten desen.

Grecy wyszli na ulice,bo niezadowoleni,ale mimo wszystko tam mloda osobe stac na wynajecie mieszkania i godne zycie.a u nas? 1600 na reke najczesciej,z czego najtansze kawalerki zaczynaja sie przewaznie od 1000+oplaty i wyzywienie...takze albo wynajmujesz cos wspolnie,albo sory winnettou. chore.

ja akurat zawsze zarabialem dobrze,ale widze co sie dzieje wokol i to jest masakra,nie dziwie sie,ze ludzie chca wyjezdzac.

a w ramach ciekawostki,na ktora przed chwila wpadlem:

http://gry.gadzetomania.pl/2013/07/22/zachodni-gracze-w-szoku-polacy-musza-pracowac-dwa-dni-zeby-kupic-sobie-gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to co? ANNM? Pozdro dla kumatych

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
i co z tym ANMM?

kumpel wyjechal do Anglii pol roku temu,zarabia 1000 funtow,czyli bez rewelacji,ale mowil,ze jest spokojnie w stanie odlozyc te 3-4 stowy miesiecznie( tez funtow)..i ze zyje na przyzwoitym poziomie,takim jak w Polsce. no i ze nie ma zamiaru wracac,chyba,ze go ktos zmusi

zreszta Maxwell opowiadal tez jak mu sie tam zyje i nie narzekal...no tyle,ze on ladnie na to zasuwal,jesli dobrze pamietam. wiadomo,ze nie ma nic za darmo,chyba,ze sokery od forumowiczow z sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gautan podpowiedź: 6 km/s. Tak tajemniczo piszę bo jeszcze ktoś mi zrobi wjazd

Gautan no kolega rację ma. Spokojnie da się odłożyć z 500 funtów na miesiąc przy zarobkach 1000 funtów. Niby żarcie jest droższe, a alkohol typu wóda drogi w chooy (średnio od 12 funtów w górę za pół litra!), ale i tak się opłaca i wyjdzie na plus. Nie ma siły żeby nie wyszło. No chyba że utrzymuje się w tym samym czasie rodzinę w Polsce. Jeśli jednak ktoś pracuje dla siebie to luz

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-22 15:39:03

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium