SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahhaha co do rozanca to znam historie jak jeden koles drugiemu przyebał w twarz piescia wokol ktorej mial rozaniec owiniety i dla typa szczeke zlamal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opatrzność dopomogła ... a tak poważnie panowie ... dawno nie zaglądałem do ustawy ale "ustawa o broni i amunicji" definiuje co bronią jest a co nie , potem w zależności od okoliczności interpretacja władz , i jeśli coś do obrony ma być noszone to lepiej by tam to coś nie zostało wyszczególnione z tym że ustawa jest bardzo ogólna i zostawia szerokie pole dla prokuratury i sądu ... człowiek myśli że się bronił a mogą mu przypiąć więcej niż napastnikowi ... nie będę się rozpisywał ale warto się zorientować co i jak zanim sobie nasra ktoś w życiorys



Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2013-07-09 15:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Burak niezły z tego Falcao, goście dobrze zrobili, chociaż ta laska też wyglądała na zwykłą ździrę. Swój do swego ciągnie...

Kiedyś ktoś dobrze rozkminał co do samoobrony na ulicy, że jeśli nawet sam pobiłbyś 3 typów, którzy Cię zaatakowali bez świadków to i tak nikt Ci nie uwierzy i będziesz miał 'nasrane w życiorysie' także z bronią czy bez - nie ma znaczenia.

Tak w ogóle to nie wiem gdzie wy mieszkacie, ja nigdy nie musiałem się bronić, uciekać ani nie miałem żadnej podbramkowej sytuacji, chyba jestem w raju

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-07-09 17:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
chopy ma ktoś z was ten antyradar w aucie?? Działa to aby ? Kumpel kupił za 1200zł i niby działa nieźle, ale jakos przekonania nie mam

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jac88
a to Steven jak pisze posty




hahahhahahaha, dissujecie mnie a ja się z siebie śmieje

btw Nick Diaz zerwał z dziewczyną i chce wrócić walczyć
kiedyś go lubiłem a po tych jego cyrkach - "przegrałem, to przez uciekanie Condita/przeleżenie przez GSP" i te jego wymówki i poj**ane gadki i że tylko superfighty chce a potem foch na świat i w organizatora gal się bawi - żałosną ma Diaz mentalność w sumie jego braciszek Nate "Thomson uciekał przede mną, bo się bał ze mną walczyć" Diaz.
Nasrane to oni mają - jak się ich słucha to co tu się dziwić, że ludzie są tak negatywnie do weedu nastawieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tim, Anderson, Antonio bigfut wszyskich ich łączą 2 rzeczy. Wszyscy noszą nazwisko sylwia i wszyscy przegrali swoje ostatnie walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja bym chciał zobaczyć Nicka jako trenera w TUFie

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
słuszny wp****** i tyle w temacie

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Toomek4
Ten filmik poważa to co często jest na forum mówione czyli że, MMA jest najbardziej podobne do realnej walki i daje przewagę. Okazuje się, że nie do końca tak jest. Czego by się nie trenowało nie daje to 100% pewności, że się obronimy, bo niestety zazwyczaj grupą na jednego napadają na ulicach taka prawda. Do tego zazwyczaj jeszcze ze sprzętem wyskakują...

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-07-09 13:15:08


MMA jest najbardziej zbliżone do walki ale bez broni.
Ja to sobie kiedyś kupię szablę husarską, a nie jakiś kastet czy katanę

Co Falcao zrobił? A chyba widziałem klepnął jakąś babę. Fajne kopnięcie z wyskoku tam widać po tym jak ktoś kogoś j**nął jakimś drągiem





Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-10 00:31:02

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-10 00:38:59

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Realna walka ? chyba jako solówka 1vs1 na ulicy możesz byc mistrzem wszechswiata w czymkolwiek dostaniesz kose albo kopa w jajka i masz powalczone dlatego na taka ewentualnosc zawsze trzeba byc gotowym wd. mnie tyle na temat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium