SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122451

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Brian Stann zawodnik UFC (12-6-0)jest złym gościem.

Nie jest facetem, który okrada dzieci albo odwraca się od starszych ludzi. Jest gościem, który może cię obezwładnić jeszcze zanim zorientujesz się co się stało. Niektórzy na pewno wiedzą, że jego pseudonim to „All American”. Inni wiedzą, że służy w jednostce Marines. Nie każdy jednak wie, że Stann w czasie służby został odznaczony medalem Srebrnej Gwiazdy. Jak do tego doszło?

Dziś serwis xxxx.com ujawnił list w którym opisano bohaterskie czyny Briana Stann’a. Oto on:

„Prezydent Stanów Zjednoczonych ma przyjemność wręczyć Medal Srebrnej Gwiazdy Brianowi M. Stann’owi, porucznikowi US Marine. Dowódca drugiego plutonu piechoty zmotoryzowanej, kompanii wsparcia ogniowego trzeciego batalionu, drugiej pułkowej grupy bojowej, 2 Dywizji Piechoty Morskiej, II Wysuniętych Sił Ekspedycyjnych Piechoty Morskiej został odznaczony jednym z najwyższych odznaczeń w siłach zbrojnych USA za waleczność i odwagę w walce z wrogiem podczas wsparcia operacji „IRAQI FREEDOM” od 8 do 14 maja w 2005 roku. Podczas operacji „MATADOR”, ppor. Stann poprowadził pluton przez teren okupowany przez uzbrojonych powstańców Mudżahedinów, wykorzystując most Ramana znajdujący się na północ od Karabilah w Iraku. W trzech różnych miejscach, przebył cztery kilometry po miejskich terenach okupowanych przez wrogów w celu utrzymania swojej pozycji walki. W każdym przemyślanym ataku miał pod kontrolą bliskie wsparcie powietrzne oraz bezpośrednie wsparcie artylerii oraz ciężkich karabinów maszynowych, dzięki którym możliwe było zniszczenie pozycji wroga. W pewnym momencie, wróg zaatakował jego pluton z karabinów maszynowych, wystrzeliwując ponad 30 rakiet, detonując dwie bomby domowej konstrukcji oraz umieszczając ładunki wybuchowe w trzech samochodach-pułapkach. Podporucznik Stann osobiście przeprowadził dwie akcie ewakuacyjne, trzy akcje odzyskania pojazdów i wiele misji mających na celu wparcie z powietrza i ostrzał wroga z broni ręcznej i maszynowej. Zainspirowany pluton pod dowództwem ppor. Stann’a zajął pozycję nad rzeką Eufrat utrzymując ją przez sześć dni izolując ją od bojowników i rebeliantów na północ od rzeki. Gorliwa inicjatywa ppor. Stann’a, odważne działania i wyjątkowa przytomność umysłu są wyrazem wielkiego zaufania względem siebie i podtrzymania tradycji Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych i Marynarki Wojennej.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kawał twardziela z niego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Puar widziałem inny filmik z gsp jak Joe pokazywał te kopnięcie ale nie wiedziałem ze ma aż taką petardę nie chciał bym przyjąć ciekawe czy na mordę wychodzi z rónie dużą siłą




dzięki za filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daniosfd
W ryja dac,moge dac.





Chyba bede puszczal na osiedlu przed spaniem

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2013-07-11 17:18:53


nienawidze zawisci, ja chce zeby moj sasiad mial dobrze, nie h**owo. co mi da ze on ma h**owo, niech ma dobrze, niech sie bogaci, spelnia plany itd jak ktos ma sp******ony charakter niech sie msci, olewam takich k****ow cieplym moczem.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No Daniell dobre te kopnięcie. Cung Le często kopie też w ten sposób. Obejrzyj sobie dwu walkę ze Scottem Smithem.
http://www.mma-core.com/gifs/awesome/Cung_Le_Spinning_Back_Kicks_Scott_Smith_Strikeforce_Evolutio/10001036



Ktoś tam napisał jeden komentarz na jutjubie że to bardziej odpycha. A przecież Rogan rozwalał tym gości od tkd na zawodach właśnie tkd



Zayebista siła

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-11 21:12:26

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Joe jest bardzo mądrym gościem. Powinien być znany na całym świecie, jak na moją głowę jest prawdziwym filozofem naszych czasów.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Kondi jestem przy 10 odcinku, wkręciłem się dopiero przy 6 ale zaczyna się robić zayebiste. Na pewno obejrze całe w przeciągu kilku dni i tak jest choyowa pogoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Na grzybkach jedzie,wedlug niego wkracza sie w inny wymiar,wszystko ze swojego mozgu widzisz przed oczami Kiedys wcinalem suszone,15g to dostalem tylko gumowych kolan i obraz mialem jak film 3D bez okularow,takie sobie wrazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Za mało wziąłeś

KondiCapo
Joe jest bardzo mądrym gościem. Powinien być znany na całym świecie, jak na moją głowę jest prawdziwym filozofem naszych czasów.


No, niezwykły człowiek. Jego stand up też kosi, rechotałem nie raz. No i jak Bill Hicks czy Carlin nie tylko stara się rozbawić publiczność, ale także przekazuje głębsze treści.

I w prawie 100% zgadzam się z jego opinią na temat mj czy psychodelików. Zresztą, nie raz tu wrzucałem filmiki Joe Rogana z yt.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium