SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
puar tobie by pewnie brazylia pasowała :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czemu? Ale nie ukrywam że MUSZĘ kiedyś odwiedzić Ricksona i Royca

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wszyscy moi kumple po Polibudzie maja robote w sumie.jeden w zasadzie nawet finalnie nie skonczyl i teraz moze miec problem w perspektywie zwolnien,bo mimo,ze od paru lat pracuje w Cegielskim,to zero odzewu po rozeslaniu cvek.

ale reszta raczej bez problemu znalazla,zwlaszcza po mechatronice,budowie maszyn,itp.chociaz to pewnie zalezy od miasta tez. jeden ma po BHP problem tylko i pracuje za jakies grosze z urzedu.

najlepiej inwestowac w jezyki wlasnie IMO,ewentualnie w kursy jak ma sie pewnosc,ze cos dadza. ja mam zamiar na jesien zrobic sobie instruktorski,dietetyka,certyfikat z Anglika,no i moze barmanski. chyba,ze sie wkrece weekendowo na barmana bez tego,to oleje temat tego ostatniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Jeśli się ma dobre wykształcenie(studia) lub jakiś dobry fach w ręku to można i w PL żyć na poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ziumol, szkoda 4 lata czekać

Ja olałem polibudę, może będę miał ciężko kiedyś ale cholera wie czy tego czasu dożyję Staram się nie martwić tym co będzie za X lat, bo tego nikt nie wie, najwyżej pojadę w świat i ch**, tylko muszę jeszcze najmniej jeden język ogarnąć, portugalski najlepiej to sobie do Brazylii pojadę.

Puar, i Rener Cię nauczy robić Amazon Apple Smoothie :D

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ofc nie twierdze, że się nie da, bo mam znajomych co po studiach dobrze się ustawili, w sensie zarabiają trochę ponad te średnią. ale znam też takich co mimo zawodu, iluś tam lat doświadczenia tyrają za 1300
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a ja żałuję ,że do technikum poszedłem ,mogłem sobie angielski doj**ać dobrze w liceum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Ważne jest podejście, jak się od razu założy, że będzie chvjowo to nie ma szans żeby było dobrze.

Jakiś czas temu czytałem, że w sporo Portugalczyków na zamiar do Brazylii wyjechać pracować, ale trzeba mieć konkretne studia skończone wtedy można liczyć na konkretne zarobki i konkretne stanowiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Raz jak stałem na stopa to się koleś taki jakiś trochę ciemnoskóry zatrzymał. Był podobny do Royca aż mną kurde zatrzęsło Ale to nie był on

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
hahahahahh :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium