SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w martwym to chyba najlepszy progres miałem 3x150 kg ,nic specjalnego niby ,ale to był mój cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
3x150 to juz przyzwoicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja najbardziej lubię MC, przysiad i podciąganie ale na siłowni króciutko ćwiczyłem, ze dwa-trzy miesiące, jakbym olał SW to wtedy bym zap*****lał ale tak to nie mam kasy na jedno i drugie tym bardziej jak czasem SW prawie codziennie to sił i czasu jeszcze brak.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
najlepiej miec karte multisport,wiekszosc juz to honoruje,to wtedy mozna smigac gdzie sie chce,bo tak to faktycznie slabo,chyba,ze gdzies jest akurat karnet silka+sw,ale to rzadkosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No ale ten multisport to jest też dla użytkowników prywatnych czy tylko dla firm i dają pracownikom? Chyba to drugie...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dla prywatnych osób to nie wiem jak jest, a z firm to różnie. w jednej gdzie kuzyn pracował, już nie pamietam gdzie, chyba IBM we wro, to mógł brać dla znajomych ale być trochę drożej niż dla niego. teraz gdzie pracuje, może brać tylko chyba dla żony i dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mozna sobie zalatwic jako "osoba trzecia",wtedy placisz wiecej,u mnie to bylo 149.90. co i tak by sie oplacalo wielu osobom,bo sam karnet na SW to czesto 100+,silka druga stowka,a mozna jeszcze chodzic na baseny,sauny,sciany wspinaczkowe i inne duperele,co kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zayebista sprawa jak ktoś ma czas, żeby z tego korzystać, więc dla studenta w sam raz
bo zabulić +-150zł i iść 2x SW 1x siłka to nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no tak,to nie. ale w wielu firmach to kosztuje sporo mniej,ja mialem dla siebie za 89.90,ale kumpel np za 5 dyszek. a jeszcze inny kumpel za damke,wiec... to wtedy jak ktos ma czas,to bierze sobie taka karte i smiga na silki jakie chce w zasadzie,bo juz wiekszosc honoruje,wlasnie baseny,SW,itd,itp. no zakladajac,ze z wiekszego miasta ktos jest jak wlasnie Kondi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ciekawe co moje kolana by powiedziały na te "lecznicze" przysiady... Ostatni raz kiedy próbowałem wykroczne robić to miałem 3 tygodnie przerwe od chodzenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium