SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
szczerze to nie widziałem zbyt wielu walk ;d swoją przegrałem to trochę mi się już nie chciało

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
daj linka na priv do Twojej jak nie chcesz tutaj :) i napisz jaka waga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
nie mam mojej walki właśnie ;/ a na kanale almmy jej nie ma, ale mam nadzieję że będzie niedługo ;d waga -80 chociaż gdyby nie mój bebzon to powinno być 73 więc przeciwnik był trochę większy i silniejszy;d po ch**owej walce z mojej strony zremisowałem rundę i przegrałem po dogrywce na punkty ,na usprawiedliwienie dodam że to była moja pierwsza walka w mma a wystartowałem w turnieju mój przeciwnik miał już kilka walk i na jakiejś wcześniejszej almmie był 2x czy 3x ,więc chyba nie wypadłem tak źle ;d nie mam w rękawicach do mma tego luzu co w boskerskich i stójka wygląda dość ch**owo

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
no to mamy podobnie jak zakladam rekawice male to stojka tez duzo gorzej wyglada :D a w rekawicach duzych elegancko wchodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
tylko mięczaki trenują w bokserskich... twardziele jadą w samych owijkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
twardziele walczą gołymi rękami xD @Siwy podrzuciłem Ci mój sparing na priva, tylko bokserski ale z akurat dobrze mi wyszedł :D

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Co tam panowie?

Miałem iść dzisiaj na trening ale mając -10 złotych gdzie za wejście jest 15 i kaca jednak odpuściłem Było wczoraj zakończenie sezonu no i się bawili sportowcy

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
a wiec nie zaliczam sie do mieczakow bo byl taki okres ze sparowilsmy lacznie z soccer kickami i stompami :) aj to byly piekne czasy :D raz wylapalem soccera na czysto od brata to gwiazdy zobaczylem :d
Orfeusz tylko napisz ktory to Ty na prv :)

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-06-23 21:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


Rodolfo kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867




Ta piosenka co była w promo UFC 161

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium