SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Znaczy mi pomaga, mogłem nawalać w Tomb Raidera nowego na najlepszych ustawieniach jakie mi komp był w stanie obsłużyć i się jakoś strasznie nie grzał, choć czasami powietrze prawie parzyłow rękę, ale znacznie lepiej niż bez niczego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale długo mogłeś naparzać? :P No to wygląda na to że laptop plus podstawka i można napjerdalać w gta

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
zainstalujcie sobie program Core Temp, chodzi w pasku i pokazuje temperaturę procka

najlepiej jak nie wchodzi powyżej 80, przy 85 zaczyna już zwykle ścinać, a przy 90 laptop powinien się sam wyłączyć bo jest ryzyko spalenia laptopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ja po odkurzeniu gram w stare gry ale na max wymaganiach, gdzie wcześniej miałem temp. 80-85 a teraz wchodzi maksymalnie na 75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jakim maniakiem, co Ty. Może i na dobrym lapku pograsz w jakieś krajzisy i inne duperele na wysokich detalach ale komp stacjonarny o tych samych parametrach zawsze jest 30-40% szybszy w grach niż laptop (jak nie więcej)

Dajmy na to laptop za 3000 zł - i7, 8 gb ramu i HD7680.

Za 3000 zł kupujesz i5, 8 gb ram i tą samą kartę i jest w chvj fps więcej, wiem co mówię

A ps i xbox to chvj zgadzam się, mimo tego, że do grania to najlepsza opcja to pyerdole tez konsole

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-27 01:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
niby dlaczego? te same podzespoły to ta sama wydajność

chyba że ktoś nie umie pogrzebać w ustawieniach, pewnie jest tak że ma ustawione na oszczędzanie baterii albo coś i dlatego

zresztą za 3k można kupić wypas używanego lapka z dużym SSD, ponad 8GB najszybszego ramu i jedną z najlepszych i7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obejrzałem właśnie całkiem zayebisty film- Podejrzany.

Gene Hackman i Morgan Freeman +Belucci, naprawdę konkret rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No właśnie, że nie. Te same podzespoły w laptopie muszą być sporo zmniejszone i zmodyfikowane/spłaszczone żeby zmieściły się w naleśniku jakim jest laptop, przez to zawsze wydajność będzie niższa nawet jak grasz na kablu nie na baterii.

O właśnie SSD bym sobie kupił ale ni ma za co

Ja jutro idę na Man of Steel ale nie spodziewam się miazgi

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-27 01:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Konsole ok, ale co ze strzelankami na nich? Myszki nie ma a sterowanie celownikiem padem to ch**. Albo autonaprowadzanie... ktoś mi kiedyś mówił że wyszły na to jakieś myszki ale nie wiem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ale mimo wszystko, nie ma po co kupować PC skoro na lapku za 3k można cisnąć bez problemu w najnowsze gry, a posłuży jakieś 2 lata - wychodzi 125zł na miesiąc odkładać i za 2 lata kupujesz następny. do tego zawsze można sprzedać za 1000-1500 i tylko trochę dołożyć i masz nowy

drugi powód to taki że mam lapka od 2 lat i nap*****lam ostro w gry gdzie często bardzo się grzeje do 85 stopni a nic się nie psuje. w pececie którego kiedyś miałem spaliłem 2 karty graficzne w ciągu miesiąca i dałem sobie spokój. może miałem pecha ale i tak się zraziłem i nie kupię pc więcej (chyba że wygram w totka to sobie kupie 3 pecety i 3 lapki każdy po 20 000)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium