SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie czytam wszystkie twoje posty i uważam cię jako jednego z nielicznych na tym forum kompetentnych, ale ostatnio ciągle masz do mnie jakieś pretensje (już nie chce do tematu boksu i mayweathera wracać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Rilax macie trochę relaksującej muzy przed snem



“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jaki sen zaraz ważenie UFC 162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie tyle co pretensje, ale bardziej apel o trochę większy dystans.

Masz celne spostrzeżenia i przemyślenia, ale czasami wszystko psujesz poprzez wyolbrzymianie pewnych kwestii. Coś, co powinno się skwitować jednym zdaniem, rozwleka się na parę stron.

CZasami siedzę i przeglądam stronę po stronie niemerytorycznej dyskusji, a czasami nie wytrzymuję i muszę skomentować wątpliwą jakość postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Steven0
i kolejna sprawa: gautan mylisz pojęcia - bo jest pojęcie marketingu, sprzedaż walk czy wywołanie szumu wokół siebie i nie do wszystkiego się odnosze, ale Mayweather mówił serio tak jak myślał i inni i to żadne szum z jego strony dlatego napisałem co o nim myśle..




spytam krotko i zwiezle i prosze o krotka i zwiezla odpowiedz bez amerykanizmow,dodatkowo najlepiej z kropkami i przecinkami,zeby nie wyszlo jedno zdanie na 25 linijek. ciagle rzekomo odnosisz sie do FAKTOW,wrzucajac np jakis wywiad z dvpy.

WIEC PROSZE O UDOWODNIENIE ,ZE MAYWEATHER MOWIL SERIO.

ze nie zartowal,nie pogrywal sobie,nie gadal co mu sie akurat pomyslalo,bo mial taki humor,itd. i ze nie bylo to nastawione na zrobienie szumu,wywolanie zamieszania,pokazania/udowodnienie czego-komus. smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
50 minut jeszcze warto chyba poczekać

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Trochę relaksującej POLSKIEJ muzy, prosto z Krosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja uwielbiam Floyda i w dvpie mam, niech sobie obraża MMA czy co tam, zarabia taki hajs, że go to mało obchodzi co wypada, a co nie wypada.

I tak się ogarnął sporo przez te kilka lat. Wydaje się teraz bardziej ogarnięty i dojrzały niż kiedyś ale chvj z tym, ważne jak walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
because () UWAŻAM, że on ma taką mentalność i jestem OSOBIŚCIE do tego przekonany, ale ofc mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
o kvrwa Bullet chce się zakładać ,że wygra Silva a ja na niego postawiłem ----> jestem w dupie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium