SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
ja zaraz bede robil 14 19 14 15 i max (min 19) tylko sie rozgrzewam poki co, znajac zycie bede musial przerwac pod koniec i odpoczac z 5 sekund na kolanach

a jak wy to robicie wszyscy kurfa ze taka motywacje macie do cwiczen silowych? mi sie zawsze odechciewa po kilku tyg i wlasnie nic z tego nie wychodzi... gdybym cwiczyl caly czas odkad mam silke u kumpli w piwnicy to bym pewnie teraz byl z siebie dumny, a nie mam nic motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mówisz sobie ,że musisz iść nawet jak ci się w ch** nie chce idziesz i robisz proste :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no motywacja jest najczesciej lepsza sylwetka,wiec dopoki nie wygladasz tak,jak sobie to wymarzyles,to smigasz a ze apetyt rosnie w miare jedzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
wyznacz sobie cel np. 40 w łapie 65 w udzie ,130 na klatę itd i jedziesz dopóki tego nie zrobisz ,a jak zrobisz to będziesz chciał jeszcze doj**ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie wiem ja jakoś nigdy nie miałem problemu, ofc nie zawsze się chciało iść na siłkę. ale jak gutek widzisz że sylwetka się zmienia, czy tam progres siłowy jest to się chce zapjerdalać.

no i dla samego widoku na pompie w lustrze, po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja Ci dam kvrwa gutek

zreszta ja to zwyczajnie uwielbiam tak jak mozna lubic grac w gry,w kosza,rozwiazywac sudoku,lowic ryby,gotowac,itd,po prostu to lubisz i juz,bez powodu konkretnego,lapiesz bakcyla i jazda. czasem mam tak,ze wstaje i mysle sobie "po chvj",ale to rzadko i jak zrobie sobie wiecej jak tydzien przerwy,to mnie zaczyna nosic w sumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
do tego karnet sobie kup na siłownię to będziesz musiał chodzić ,bo przecież nie po to kupowałeś karnet żeby się op*****lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
oj,to bywa zgubne,znam gosci,ktorzy wykupili i poszli RAZ podobnie jak takich,ktorzy kupili sobie rekawice za 150 zlotych i uzyli ich DWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja cały rok na siłkę śmigałem na 7 rano. Pobudka o 5.50 śniadanie i siłówka. Cholera wie co mnie motywowało, po paru tygodniach się spodobały ćwiczenia jak progres szedł ciągle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
no najważniejsze w sumie, żeby to lubić/polubić. do niczego się zmuszać nie można, nie każdy musi koksem być
jak będziesz chodził jak za karę na te siłkę to szybko się znudzi. mi się odechciało prawie 4 latach ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium