SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kiedyś fairtex do majtaj robił najlepszy sprzęt, ale to tak koło 2000 roku.
To siwy pasowania nie miałeś na biały? Uuu to wiele straciłeś, ja swoje miałem bez gi bo nie zdażyłem kupić, tak mi pasów naj**ali na goły grzbiet że hoho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
U nas ogolnie w klubie nie ma typowego bjj. Tylko SF :) Teraz to bardziej trenujemy G&P z gory niz typowe kulanki. Z kazdej pozycji uderzenia ciagle itd. Ale bez trenowania w gi mialem dostac na seminarce z bagim niebieski ale nie chcialem tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No to pokazałeś charakter, to się chwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Jak za rok pojde na studia to na pewno zaczne sobie w jakims klubie robic w GI i nadrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogles brac ten pas,zawsze to na KSW by Kasta przeczytał: blu belt in brazylin dżu dżitsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No w szmatach zdecydowanie trudniej i bardziej wyrachowane kulanki są, ale i dla mnie sf zdecydowanie ciekawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
zabstyl W szmatach wiecej trzeba myslec( zeby nie dac sie zwinac jak mlody) a SF bardziej silowe ale tez preferuje SF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obczailem wszystkie twoje walki ktore mi wyslales,ladnie w niektorych wychodzisz z poddan i fajne obalenia,ale stojka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Cos mam z ta stojka na zawodach ze nie moge sie odblokowac...Na treningach napierdzielam w wymiany jak zly , a na zawodach nie moge;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium