SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
no, ale nie do końca bym mu ufał w kwestii dietetyki. Tzn chwali nabiał też a ja go jem ,ale to z braku środków na kg mięsa dziennie A podrobów aż tak nie kocham. Ja to tak z 10kg chcę zjechać do końca wakacji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No właśnie nabiał ma estrogeny niestety i podobno zalanie widać przy niskim bf. Ja tez mimo tego jem bardzo dużo nabiału, bo trudno uzupełnić mięchem samym i odżywką.

Pomimo niskiego bf, nie zauważyłem żebym nabrał wody podskórnej, są to pewnie ilości nieistotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
mi tez by sie przydalo zgubic pare kg bo przez te przerwe w treningach zem sie lekko zapasł ale zaczallem sie ostatnio troche ruszac , zobaczymy czy cos zbije, tez bym mogl 10kg w sumie, ale przez wakacje na pewno nie dam rady bo za duzo pokus

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
enediktal
U was też zmienił się kolor czcionki na stronie z tytułami wątków na całkowicie nieczytelny?


u mnie po staremu, ciemne tło i biała czcionka. chyba, że było tak ja głównej stronie sfd.pl czyli błękitne tło i ciemno niebieska czcionka tylko nie zwróciłem uwagi na zmiane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja niby ważę z 10kg więcej niż rok temu, ale część to weszło w mięso na bank, nogi szczególnie urosły, a jestem ruchliwszy niż rok temu przy 87kg W stójce więcej skaczę, ruszam się. Kondycha też bez tragedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
a i wycisk tuńczyka chwali bardzo, a to chyba też są przeciwskazania coby to ciągle jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
u mnie akurat kondycja to slaba strona, jak ostatnio poszedlem z kumplami pokopac gałe to myslalem ze pluca wypluje, ale co dziwne na rowerku treningowym jest w miare ok

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
bo rowerek to takie g****. Wodyn to bardzo na blogu obnażył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
wiadomo ze jest duzo gorszy niz bieganie ale tez nie jest prawda ze regularne jezdzenie na odpowiednim poziomie (żeby uzywac sily przy przedalowaniu) nie daje nic.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
oj tam. Bo niby tuńczyk ma rtęć, ale to musiałbyć naprawdę sporo zjeść przez długi okres czasu żeby to poczuć.

Zresztą te lepsze firmy typu Lisner mają w chvj mało rteći- firmy krzak mają dużo więcej.

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/06/12/rtec-w-rybach/

masz tutaj np Lisner: 0,028 mg/kg a tuńczyk firmy łosoś 0,376 mg/kg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium