SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja celuję w zrobienie tej fizjo, jakąś specjalizację związaną ze sportem a nie ze starymi babami, do tego jakiegoś instruktora i dietetyka kursy porobić i coś może będzie z tego

Toomek, ja bym w Brazylii raczej chciał robić w jakimś sklepiku w wiosce nad morzem albo w barze, nie w korpo ani nic.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W ogóle to trzeba pomyśleć jak tu spieprzyć z samsary a nie tylko jak się nażreć

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
było trzeba grać w mmorpg, to byś się nauczył. ja anglika głównie ogarnąłem przez gry:D
nigdy jeszcze nie miałem problemu, żeby się dogadać z obcokrajowcem i to nie tylko rozmowy w stylu zapytania gdzie jest rynek itp
mi to się marzy robota na jakiś hawajach, sprzedawać jakieś gówna na słoneczku na ulicy albo nawet być bezdomnym rybke bym se złowił kokosa wpjerdolił i spał pod palmą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie. Żyć jak w Dragon Ballu i przeżywać przygody

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Kondi, jak to wszystko ogarniesz to będziesz miał pracę na pewno i to dobrze płatną. Oczywiście jeśli będziesz w tym dobry.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-07-22 16:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Jac jak będziesz jechał to ja też bardzo chętnie hehe ...

Powiem wam , że już od jakiegoś czasu myśle żeby wyjechać na jakiś czas . Wiele osób wyjechało i wiem , że kolorowo nie jest jak w bajce .. ale z drugiej strony czy u nas jest ? Najgorzej , że nie mam kolegów chętnych bo jedni jescze studia , drudzy po prostu się boją a trzeci nie bo dziewczyna tutaj . A tych co zna się za granicą to znajomi znajomych , znajomi rodziny czy inni do których nie zagadasz o pomoc.


Chciałbym zarobić właśnie żeby móc wynająć mieszkanie , wyżywić się no i reszta na jakieś treningi , ciuchy i inne przyjemności .. a nie k***a śmieszne 1500. Skończyłem licencjat i właśnie podczas studiów pracowałem po magazynach itp żeby na te studia zarobić. U nas 1600 na magazynie a tam jak Puar mówi 5000 .. Co więcej jak ja zap*****lałem co dzień do pracy , uczyłem się na sesję i żyłem sobie jak uczciwy człowiek to widziałem ilu "patologów" z osiedli wyjeżdża. I teraz słucham jak jeden dostaje 300 funtów tygodniowo za to , że jego dziewczyna, która też oczywiście szkoły nie ma urodziła dzieciaka. Warunkiem jest , że on ma na pół etatu pracować. Pomijam już kwestię reszty socjali .. nawet mieszkania , które dostają ludzie. Nie jestem fanem socjalizmu ale na prawdę widać jak kraj dba o obywatela. Boli to , że nawet kupa cwaniaków i takich patoli , drobnych złodziejaszków bez szkoły teraz sobie za granice wyjechało i lepiej żyje gdzieś niż Ty we własnym kraju po szkole średniej czy studiach i uczciwie .

Nie rozpoczynałem magisterki bo już mam dosyć bata jakim są wysokie czesne i znowu męczenia się byle gdzie aby tylko studia skończyć. Studia , które i tak nie gwarantują heh.

Dlatego właśnie Puar spytałem wczoraj co się stało , że wróciłeś heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest kolejny Polak w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
who :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piotr Hallman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
wow ... Nate Diaza na start może dostanie heh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium