SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pas się wpija przeokrutnie, a zamontowanie ciężaru do kolejnej serii to w chvj j**ania się itp.

Na nogi póki co robię żurawię i przysiady na jednej, więc nihil novi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie przysiady na jednej z jakimiś niewielkimi obciążeniami pewnie byś mógł, co nie? Ha, jak dobrze pójdzie to będę specem w takich kwestiach za parę lat, o ile się dostanę na tę fizjoterapię. Żuraw fajne ćwiczenie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przygotuj się na zapyerdol na fizjo. W chvj nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wiem. Dam radę. Dałem radę nauczyć się całej analizy w dwa dni i zdać algebrę u Pietraszko to i tu sobie poradzę

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja tam nie narzekam podczepiając ciężar. Teraz spasłem się lekko i spadłem z drążkiem to nie szaleję, ale na sam łańcuch działałem 20kg i się nie wżynał, a na pasie to już pełna wygoda była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kondi jaki tam program do sprawdzania temperatury karty graficznej i procesora polecałeś?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A co puar spaliłeś kompa na GIETEA :D ?

Ja na drążku z max 35 sie podciągałem, na pasku, strasznie ch**ostwo sie wżyna, tak to walę na ilość powtórzeń bez obciążen ostatnio w 5 kombinacjach

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeszcze nie spaliłem ale bez podstawki chłodzącej to się nie obejdzie. Jak ona nie pomoże to sprzedam laptopa i kupię stacjonarnego

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Core Temp do procka i GPU Temp do grafiki, ewentualnie speedfan do wszystkiego - możesz w nim też regulować szybkość wiatraków ale nie wiem czy pokazuje temp. w trayu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Milion jest takich programów i nigdy Ci prawdziwej temperatury do końca nie poda ale najlepiej ściągnąć kilka - ze 3 i porównać>

Ściągnij te co mówi Astro i do tego jeszcze HW Monitor
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium