Co robiliście mając 15 lat? Pewnie to co większość nastolatków w tym wieku: chodziliście do szkoły, graliście w piłkę nożną, gry wideo czy spotkaliście się z kolegami na podwórku. Poznajcie Tristyn Lee, 15-letniego ucznia z Kalifornii, który już w tym wieku ma lepszą sylwetkę niż niejeden starszy bywalec siłowni. Ten nastolatek spędza godziny na siłowni, pokazując zaangażowanie i pasję za pośrednictwem stron społecznościowych, by być najbardziej “dociętym” uczniem z całego świata.

 

Lee zyskał już ponad 100 tys. (liczba followersów ciągle rośnie) obserwujących na Instagramie po tym, jak opublikował wiele zdjęć swojej sylwetki. Spójrzcie tylko na jego ciało i stopień odtłuszczenia! Tristyn ma sześciopak, prążki na ramionach i świetne łydki, o których większość może tylko pomarzyć.

 

Na Instagramie napisał:

"Dzień nóg o 6 rano to najgorszy ból, ale najlepsze wyniki"

Oprócz treningów na siłowni, jego hobby to piłka nożna. Jego celem jest zostać zawodowym piłkarzem. Tristyn jak widać nie pomija również treningu nóg. Według jego postów na Instagramie trenuje kilka razy dziennie(!) w szkole w Kalifornii, a nawet wykonuje treningi na czczo. Wszystko wygląda na to, że ma świetną genetykę i ogromne predyspozycje. Nastolatek wydaje się być skupiony na osiągnięciu wyznaczonych celów, ale czy wciąż nie jest za młody na ten poziom intensywności? Jak sądzicie? Co myślicie o jego sylwetce?

 

https://youtu.be/KdMJNPvPNP4

 

 

Źródło: https://fitnessvolt.com/20191/bodybuilder-tristyn-lee/