Co robiliście mając 15 lat? Pewnie to co większość nastolatków w tym wieku: chodziliście do szkoły, graliście w piłkę nożną, gry wideo czy spotkaliście się z kolegami na podwórku. Poznajcie Tristyn Lee, 15-letniego ucznia z Kalifornii, który już w tym wieku ma lepszą sylwetkę niż niejeden starszy bywalec siłowni. Ten nastolatek spędza godziny na siłowni, pokazując zaangażowanie i pasję za pośrednictwem stron społecznościowych, by być najbardziej “dociętym” uczniem z całego świata.

Lee zyskał już ponad 100 tys. (liczba followersów ciągle rośnie) obserwujących na Instagramie po tym, jak opublikował wiele zdjęć swojej sylwetki. Spójrzcie tylko na jego ciało i stopień odtłuszczenia! Tristyn ma sześciopak, prążki na ramionach i świetne łydki, o których większość może tylko pomarzyć.

Na Instagramie napisał:

"Dzień nóg o 6 rano to najgorszy ból, ale najlepsze wyniki"

Oprócz treningów na siłowni, jego hobby to piłka nożna. Jego celem jest zostać zawodowym piłkarzem. Tristyn jak widać nie pomija również treningu nóg. Według jego postów na Instagramie trenuje kilka razy dziennie(!) w szkole w Kalifornii, a nawet wykonuje treningi na czczo. Wszystko wygląda na to, że ma świetną genetykę i ogromne predyspozycje. Nastolatek wydaje się być skupiony na osiągnięciu wyznaczonych celów, ale czy wciąż nie jest za młody na ten poziom intensywności? Jak sądzicie? Co myślicie o jego sylwetce?

https://youtu.be/KdMJNPvPNP4

Źródło: https://fitnessvolt.com/20191/bodybuilder-tristyn-lee/

Komentarze (6)
aniloratka

troszke za mlody na takie ekstremum

0
RPS1990

Mam podobne zdanie - wiadomo, że w wieku 15 lat takiej sylwetki praktycznie nikt nie osiągnie w sposób naturalny.
Wobec powyższego można powiedzieć, że stosowanie farmakologii w wieku 15 lat, to proszenie się o kłopoty z układem hormonalnym, który w tym wieku nie jest jeszcze w pełni ukształtowany i ustabilizowany.
O wiele lepiej by zrobił ten 15-latek jakby w takim wieku stosował tylko jakąś odżywkę, np. WPC/WPI + carbo/vitargo albo gainera/bulka.
Ewentualnie mógłby się wspomóc kreatyną, która stosowana w młodym wieku (poniżej 20 lat) może dać wręcz rewelacyjne efekty - Frederic Delavier w swojej książce "Suplementy żywnościowe dla sportowców" pisał wyraźnie, że dużo lepsze efekty stosowania kreatyny uzyskają osoby młode w wieku 16 - 35, niż osoby po 35 roku życia.

0
BigMen

Na taka sylwetke w wieku 15 lat nie trzeba dopingu zadnego. On sie rozwija i miesnie bardzo dobrze reaguja na bodzce. Tu nie ma nadmiernej muskulatury. Kazdy. Mial 15 lat i wie jak sie cwiczylo i jakie byly efekty. Jesli chlopak trzyma diete to jeszcze sporo moze zbudowac bez SAA.

0
szymcio1321

ale on ma max 10 lat, nie mozliwe ze wyglada tak w wieku 15 lat, chyba ze jest na cos chory

0
mytant

Chinczyki wszystkie tak samo wyglądają niezależnie od wieku i płci %-)

0
domosos

Chiny itp kraje lubią takich freaków, podrośnie to będzie tam gwaizdą

0