SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bullet w ostatniej czesci jest najmniej geralcika a najwiecej Ciri i politykowania
1.Jaskir
2.Yen, i ta z zielonymi oczami, która wymyśliła coś na czerwienienie
3. Krasnale wszystkie są zaj**iste i ten gnom imienia nie pamietam
4. Bonhart
5. Czas pogardy i chrzest ognia.
6. wszystko


WŁASNIE OGLĄDŁEM KONFERENCJE NA UFC 162. NOŻ k***A ALE BĘDZIE ZAj**IOZA. SILVA I KRIS SIĘ PODBRÓDKAMI STYKALI HAHAHA, ŻADEN NIE ODPUŚĆIŁ

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-07-04 20:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dzisiaj kolejny starszy gosc zaczepil mnie czy jestem zapasnikiem :D Starsze pokolenie bardziej ogarnia o co chodzi bo mlodzi mysla pewnie ze jestem chory :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Starsi wiedzą co to zapasy.
A druga sprawa to to, że Ty te uszy masz naprawdę nieźle 'porobione'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
no tak to nie jest pierwsza sytuacja gdzie w sklepie jakis starszy koles pyta :) rok temu nad morzem w knajpie do ktorej codziennie chodzilismy tez byl ogarniety koles i same bonusy byly ( duzo wiecej zarcia dawal itd ) elegancko bylo :D no tak dla osob ktore nie ogarnija to nie dziwie sie ze pomysla sobie : o chory idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
w sumie nie ma się co dziwić, tak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a szkoda ,że vitor penia przed mousasim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Prawus ja Hasioka się nasłuchałem


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Xperos daj źródło?

Ja właśnie czytam, że Silva/Belfort 2 mało prawdopodobne kurva to co może Munoza mu dadzą?!

Fany Wieśka zayebisty trailer, muzyczka że aż ciary są!




No i thx za odpowiedzi, Prawus o tej baronównie jak wnioskuje będzie pewnie więcej w ostatnim tomie bo póki co nic o niej pawie nie było. Brock to niedobrze, bo Ciri Sriri mnie już zaczyna wkurviać

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-04 22:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
UFC planuje zrobić RJJ vs Anderson Silva w boksie...



According to Mousasi and his management, Belfort is a 'hypocrite' because they believe he was granted two title shots they contend he didn't earn. As Helwani also reported, Mousasi and his team can't understand why their request can't be met if Alexander Gustafsson is being granted a title shot after he was forced out of a bout due to injury.

Last, but certainly not least, Mousasi claims Affliction offered him a fight in 2008 opposite Belfort at a catchweight, but Belfort declined it citing his lack of inclination to compete at a catchweight. Mousasi told Helwani he can't understand how Belfort can decline that bout and yet accept a catchweight bout in his return to the UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RJJ powinien sobie dać spokój
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium