SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie denerwuja znajomi trenujacy karate,ich pyerdolenia sie sluchac nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to im pokaż co znaczy maj taj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
steven p******isz Anderson wyzywa 44 letniego RJJa do walki w boksie i ma w ch** honoru ? , niech wyskoczy do Wlodarczyka albo Hucka to w p***e dostanie.

RJJ może walkę z andersonem dostanie w UFC

albo wyzywa GSP i pęka przed Bonesem.

tu chodzi o kasę tylko ,a jeśli mówimy o kasie to mayweahterowi jakby ktoś teraz powiedział ,że ma walczyć za tyle co silva to by chyba j**nął ze śmiechu

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-05 20:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co stefek boli cie to, że za pare lat bedziesz musiał zap*****lac po 8 h, ( tak samo jak ja ) A floyd bedzie na Karaibach bąki zbijał ? Stąd ten hejt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale nie o to chodzi bo silve też sobie będzie siedział na karaibach mi by wystarczyła kasa Silvy

co do furego to troll pokroju sonnena, powiedział ,że nie weźmie walki z hayem 50/50 tylko 80/20 bo jest bardziej znany od haye ---------------->

Anderson mówił ,że RJJ to jego idol i chciałby z nim zawalczyć ,dlatego nie czaje jechania po RJJ

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-05 20:32:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Czyli Mayweather i RJJ to cioty bez szacunku tylko dlatego, że mogą uważać boks za lepszą dyscypliną niż MMA, tak? Dobra teoria...
Anderson by ich wciągną nosem... Andersona by Kasparow wciągną nosem jeśli by zagrali w szachy, Bolt by zrobił to samo na bieżni, Phelps na pływalni, Federer na korcie i można tak by było długo wymieniać. Oni też by mogli uznać wyższość swojej dyscypliny, więc co cioty..?
Szacunek się należy dla wszystkich, czy się kogoś lubi czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
tomek sog ! A RJJ to niestety tylko smutny dziadek nie mający nic wspólnego z dawnej osoby .. niestety . Każdy fan boksu go bardzo żałuje bo swoją postawą przysłania swoje lata panowania i osiągnięcia . Niewiem co na na celu pojedynek w boskie na UFC . Dana zwietrzył okazję , że RJJ może teraz przegrać i przeciętny amerykanin będzie uważał , że zawodnik mma pokona nawet w boksie boksera. No cóż jego wybór. A boks nie schodzi na psy.. wręcz przeciwnie coraz większa kasa w boksie .. wystarczy spojrzeć na konrakt FMJ lub ile zostało wyłożone na stól w pojedynku Klitshko- Povietkin .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Ale kolega wczoraj stukl goscia pod barem :DD tak mordy obitej dawno nie widzialem. Jeszcze byla chyba nawet przeciagnieta balaszka ;dddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Co do tego że boks na psy schodzi to trochę prawdy jest. Ilu jest bokserów którzy zarabiają naprawdę wielką kasę? 5? 10?

@Bullet
Ulubiona postać męska - Jaskier chyba. Regis też był zayebisty.
Ulubiona postać żeńska - ja Milve lubiłem. Szczególnie za to że Geraltowi i Cahirowi pasem wyebała;P
Ulubiona postać z tych mniej ważnych - dużo tego, ale Yarpen/Zoltan byli świetni
Ulubiona postać z tych złych skurvoli - Bonhart
Ulubione opowiadanie z tomów opowiadań - ostatnie, kiedy Geralt odnajduje gówniare. "Coś więcej" chyba to bylo
Ulubiony tom całej serii ogólnie - chrzest ognia
Ulubiona akcja/wydarzenie/rozdział - dużo było dobrych. Podobał mi się ten bankiet czarodziejów w Garstangu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Siema! Długo mnie nie ma bo od tygodnia w domu nie mam neta, teraz jestem u rodziny w Małopolsce, jutro kuzynka ma wesele. Ciekawe co będzie, ostatnio na weselu jedną laskę wyrwałem W sumie samo wyszło

Coś widzę od Bulleta pytanie o Wiedźmaka.
Z mniej ważnych postaci to tak samo, te dwa świrnięte krasnoludy - Yarpen i Zoltan
Chrzest Ognia ma najwięcej akcji w sobie ze wszystkich, najszybciej mi zszedł, chociaż Panią Jeziora dokończyłem ok. 4 rano bo mnie tak wciągnęła.
Najlepsza akcja ze wszystkich - chyb ta jak Geralt na Garstangu skoczył z 10 metrowego muru na wiewiórki i je poskładał, "epic" w ch**. Ogólnie cały ten rozp****** był świetny.

Widzę Dams w końcu zbanowany

Anderson jest jeśli chodzi o to co gada niesamowitym trollem, klasę wyżej od Sonnena moim zdaniem, bo on to robi wyłącznie dla zabawy i żartuje sobie wciąż z kibiców
Trzymajta się, jutro zap*****lam na weselisko! Z fartem, mordy

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium