SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Gautan no nie wiem czy popłynąłem nawet jeśli założymy ,że GSP,Silva,Jones dostają po 6 milionów za walkę a walczą 2 razy w roku ,to bardzo optymistyczna wersja ,że tyle dostają ,raczej nie to w sumie 6 walk jakies 36 mln i dalej dużo mniej niż 1 walka Mayweathera, i bardzo wątpie ,że u reszty fighterów uzbiera się te 14 mln ,biorąc pod uwagę ,że znaczna większość ma gażę 6-30k...

Co do RJJ to może sobie uświadomił ,że jest milion lat PP i myśli ,że silva go wyzywa ,bo np. chce łatwej kasy i rozgłosu dla UFC co jest pewnie bliskie prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i niech se mówi Money co chce. Jako absolutny bóg boksu ma do tego prawo, nie mam zamiaru srać dookoła o każdy taki cytat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jones za to doj**ał ,że wygrałby z Moneyem w boksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
na pewno jestes w stanie Dremor zyc z tym co powiedzial Floyd? a z tym co powiedzial Fury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w sumie niech się wyzywają, ale mam nadzieję, że nie dojdzie do walki Anderson vs. RJJ na obojętnie jakich zasadach, bo to strata czasu w tym czasie mógłby Anderson walczyć z Belfortem lub z kimś innym

@Dremor słaby kontrargument a jakby to Anderson obraził boks w ten sposób to byś srał żalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To nie był kontrargument. Jedynie apel o zaprzestanie srania żarem o wszystko co się da

Guatan, no własnie nie moge z tym spokojnie żyć. Idę komuś wpyerdolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
xper
Gautan no nie wiem czy popłynąłem nawet jeśli założymy ,że GSP,Silva,Jones dostają po 6 milionów za walkę a walczą 2 razy w roku ,to bardzo optymistyczna wersja ,że tyle dostają ,raczej nie to w sumie 6 walk jakies 36 mln i dalej dużo mniej niż 1 walka Mayweathera, i bardzo wątpie ,że u reszty fighterów uzbiera się te 14 mln ,biorąc pod uwagę ,że znaczna większość ma gażę 6-30k...

Co do RJJ to może sobie uświadomił ,że jest milion lat PP i myśli ,że silva go wyzywa ,bo np. chce łatwej kasy i rozgłosu dla UFC co jest pewnie bliskie prawdy.


ale przeciez jest wielu zawodnikow,ktorzy zarabiaja mniej niz te "6 mln",ale mimo wszystko bardzo przyzwoicie. samych bonusow z gal uzbierasz rocznie pare mln. a przeciez Cainy,JDS'y,Shoguny,Sonneny,Aldo,Benson,Edgar,Lombard,Overeem,ze tak wymienie z dvpy i 30stu innych tez zarabiaja ladne pieniadze,a kolejnych 50ciu przyzwoite,itd. no w kazdym razie na pewno jakby zliczyc wszystkich,to uzbiera sie te 50mln,juz bez przesady co nie zmienia faktu,ze przepasc jest ogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Steven, arcymistrz boksu ma prawo do arogancji i egomaniackich tekstów - boks to 100 lat tradycji, gigantyczna kasa, gigantyczna oglądalność, Anderson Silva jako gwiazda MMA jest nikim wobec gwiazdy boksu. Takie są smutne fakty. Boks był wielki i przyciągał miliardy widzów w czasie, gdy rodzina Gracie tłukła się z lokalnymi kozakami w Brazylii.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Dremor
To nie był kontrargument. Jedynie apel o zaprzestanie srania żarem o wszystko co się da

Guatan, no własnie nie moge z tym spokojnie żyć. Idę komuś wpyerdolić


nic mi nie mow,mnie,az nosi jak tylko sobie przypomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobrze Jones powiedział dobrze też Dana White o tym frajerze mówi i tyle z mojej strony - enediktal jak boksu nie obrażam i wiem, że to on zapoczątkował długo długo przed MMA, ale cieszę się, że teraz MMA powoli wypiera boks.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium