Hollywoodzka gwiazda Hanz Lundgren, lepiej znany jako Dolph Lundgren ma już na karku 65 lat. Przez większą część swojej kariery grał w filmach akcji, a największą popularność przyniosła mu rola u boku Sylvestra Stallone, gdzie zagrał boksera Ivana Drago w filmie Rocky IV. Lundgren cały czas stara się utrzymać dobrą formę i dba o kondycję. Podczas pandemii koronawirusa, kiedy wiele siłowni było zamkniętych także ćwiczył, aby zachować sprawność fizyczną.

W jednym ze swoich najnowszych postów na Instagramie Lundgren pokazał, że wygląda zdrowo i jest w świetnej kondycji w wieku 65 lat. Zapewne wiele z Was zapamiętało go trochę inaczej, w nieco większych rozmiarach, ale nie należy zapominać, że czas robi swoje. Świetnie widzieć, że gwiazda kina akcji dba o siebie i może pochwalić się świetną sprawnością fizyczną w tym wieku. Pomimo wielu projektów aktorskich Lundgren znajduje czas na ćwiczenia i priorytetowo traktuje swoje zdrowie. Jesteście zaskoczeni tym, jak wygląda?

Komentarze (5)
tomixp

Wygląda jak stary dziad który chodzi na siłownię. A jak ma wyglądać skoro jest dziadkiem i chodzi na siłownię? Jprdl.

0
Plewer

Teraz zapamiętaj ten swój tekst, i przypomnij go sobie, jak będziesz miał 65 lat i spojrzysz w lustro - wtedy zrozumiesz! ;)

3
M-ka

Statystycznie facet w przyzwoitej formie w tym wieku to jest ewenement, a w Polsce jeszcze dużo większy.

1
lodzianin1

Kiedys jeden z moich ulubionych aktorów

1
MWu

Chad

0